Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19.07.2019 |
Arka Gdynia |
Jagiellonia Białystok |
18:00 | 0:3 | |||
19.07.2019 |
ŁKS Łódź |
Lechia Gdańsk |
20:30 | 0:0 | |||
20.07.2019 |
Raków Częstochowa |
Korona Kielce |
15:00 | 0:1 | |||
20.07.2019 |
Wisła Kraków |
Śląsk Wrocław |
17:30 | 0:1 | |||
20.07.2019 |
Piast Gliwice |
Lech Poznań |
20:00 | 1:1 | |||
21.07.2019 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Cracovia |
15:00 | 1:1 | |||
21.07.2019 |
Legia Warszawa |
Pogoń Szczecin |
17:30 | 1:2 | |||
22.07.2019 |
Wisła Płock |
Górnik Zabrze |
18:00 | 1:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26.07.2019 |
Górnik Zabrze |
KGHM Zagłębie Lubin |
18:00 | 1:0 | |||
26.07.2019 |
Lech Poznań |
Wisła Płock |
20:30 | 4:0 | |||
27.07.2019 |
Śląsk Wrocław |
Piast Gliwice |
17:30 | 2:1 | |||
27.07.2019 |
Jagiellonia Białystok |
Raków Częstochowa |
20:00 | 0:1 | |||
28.07.2019 |
Korona Kielce |
Legia Warszawa |
15:00 | 1:2 | |||
28.07.2019 |
Cracovia |
ŁKS Łódź |
17:30 | 1:2 | |||
28.07.2019 |
Lechia Gdańsk |
Wisła Kraków |
17:30 | 0:0 | |||
29.07.2019 |
Pogoń Szczecin |
Arka Gdynia |
18:00 | 2:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
02.08.2019 |
Arka Gdynia |
Korona Kielce |
18:00 | 1:1 | |||
02.08.2019 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Jagiellonia Białystok |
20:30 | 2:2 | |||
03.08.2019 |
Piast Gliwice |
Pogoń Szczecin |
17:30 | 0:0 | |||
03.08.2019 |
Raków Częstochowa |
Cracovia |
17:30 | 1:3 | |||
03.08.2019 |
ŁKS Łódź |
Lech Poznań |
20:00 | 1:2 | |||
04.08.2019 |
Wisła Płock |
Lechia Gdańsk |
15:00 | 1:2 | |||
04.08.2019 |
Legia Warszawa |
Śląsk Wrocław |
17:30 | 0:0 | |||
05.08.2019 |
Wisła Kraków |
Górnik Zabrze |
18:00 | 1:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.08.2019 |
Lech Poznań |
Śląsk Wrocław |
20:30 | 1:3 | |||
10.08.2019 |
Pogoń Szczecin |
Wisła Kraków |
15:00 | 1:0 | |||
10.08.2019 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Arka Gdynia |
17:30 | 2:0 | |||
10.08.2019 |
Górnik Zabrze |
Raków Częstochowa |
20:00 | 1:0 | |||
11.08.2019 |
ŁKS Łódź |
Piast Gliwice |
15:00 | 0:1 | |||
11.08.2019 |
Cracovia |
Korona Kielce |
17:30 | 1:0 | |||
12.08.2019 |
Lechia Gdańsk |
Jagiellonia Białystok |
18:00 | 1:1 | |||
16.09.2019 |
Wisła Płock |
Legia Warszawa |
20:00 | 1:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16.08.2019 |
Wisła Kraków |
ŁKS Łódź |
20:30 | 4:0 | |||
17.08.2019 |
Śląsk Wrocław |
Cracovia |
15:00 | 2:1 | |||
17.08.2019 |
Arka Gdynia |
Lech Poznań |
17:30 | 0:0 | |||
17.08.2019 |
Jagiellonia Białystok |
Górnik Zabrze |
20:00 | 3:1 | |||
18.08.2019 |
Piast Gliwice |
Wisła Płock |
15:00 | 1:0 | |||
18.08.2019 |
Legia Warszawa |
KGHM Zagłębie Lubin |
17:30 | 1:0 | |||
18.08.2019 |
Raków Częstochowa |
Lechia Gdańsk |
17:30 | 2:1 | |||
19.08.2019 |
Korona Kielce |
Pogoń Szczecin |
18:00 | 0:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23.08.2019 |
Jagiellonia Białystok |
Wisła Kraków |
20:30 | 3:2 | |||
24.08.2019 |
Cracovia |
Arka Gdynia |
15:00 | 3:1 | |||
24.08.2019 |
Górnik Zabrze |
Korona Kielce |
17:30 | 3:0 | |||
24.08.2019 |
Raków Częstochowa |
Lech Poznań |
20:00 | 2:3 | |||
25.08.2019 |
Lechia Gdańsk |
Śląsk Wrocław |
15:00 | 1:1 | |||
25.08.2019 |
ŁKS Łódź |
Legia Warszawa |
17:30 | 2:3 | |||
25.08.2019 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Piast Gliwice |
17:30 | 0:3 | |||
26.08.2019 |
Pogoń Szczecin |
Wisła Płock |
18:00 | 1:2 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30.08.2019 |
Arka Gdynia |
Górnik Zabrze |
18:00 | 1:0 | |||
30.08.2019 |
Korona Kielce |
Jagiellonia Białystok |
20:30 | 0:2 | |||
31.08.2019 |
Wisła Płock |
ŁKS Łódź |
15:00 | 2:1 | |||
31.08.2019 |
Piast Gliwice |
Lechia Gdańsk |
17:30 | 1:2 | |||
31.08.2019 |
Wisła Kraków |
KGHM Zagłębie Lubin |
20:00 | 4:2 | |||
01.09.2019 |
Śląsk Wrocław |
Pogoń Szczecin |
15:00 | 1:1 | |||
01.09.2019 |
Lech Poznań |
Cracovia |
17:30 | 1:2 | |||
01.09.2019 |
Legia Warszawa |
Raków Częstochowa |
20:00 | 3:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.09.2019 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Wisła Płock |
18:00 | 5:0 | |||
13.09.2019 |
Jagiellonia Białystok |
Legia Warszawa |
20:30 | 0:0 | |||
14.09.2019 |
Raków Częstochowa |
Arka Gdynia |
15:00 | 2:0 | |||
14.09.2019 |
Lechia Gdańsk |
Lech Poznań |
17:30 | 2:1 | |||
14.09.2019 |
Korona Kielce |
Wisła Kraków |
20:00 | 1:1 | |||
15.09.2019 |
Pogoń Szczecin |
ŁKS Łódź |
15:00 | 1:0 | |||
15.09.2019 |
Górnik Zabrze |
Śląsk Wrocław |
17:30 | 0:0 | |||
16.09.2019 |
Cracovia |
Piast Gliwice |
18:00 | 2:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20.09.2019 |
Piast Gliwice |
Raków Częstochowa |
18:00 | 2:1 | |||
20.09.2019 |
Lech Poznań |
Jagiellonia Białystok |
20:30 | 1:1 | |||
21.09.2019 |
ŁKS Łódź |
Arka Gdynia |
15:00 | 1:4 | |||
21.09.2019 |
Lechia Gdańsk |
Korona Kielce |
17:30 | 2:0 | |||
21.09.2019 |
Śląsk Wrocław |
KGHM Zagłębie Lubin |
20:00 | 4:4 | |||
22.09.2019 |
Wisła Płock |
Wisła Kraków |
12:30 | 2:1 | |||
22.09.2019 |
Pogoń Szczecin |
Górnik Zabrze |
15:00 | 1:1 | |||
22.09.2019 |
Cracovia |
Legia Warszawa |
17:30 | 1:2 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27.09.2019 |
Korona Kielce |
Śląsk Wrocław |
20:30 | 1:0 | |||
28.09.2019 |
Raków Częstochowa |
Wisła Płock |
15:00 | 1:2 | |||
28.09.2019 |
Legia Warszawa |
Lechia Gdańsk |
17:30 | 1:2 | |||
28.09.2019 |
Górnik Zabrze |
Lech Poznań |
20:00 | 1:3 | |||
29.09.2019 |
Arka Gdynia |
Piast Gliwice |
12:30 | 0:0 | |||
29.09.2019 |
Jagiellonia Białystok |
Pogoń Szczecin |
15:00 | 2:3 | |||
29.09.2019 |
Wisła Kraków |
Cracovia |
17:30 | 0:1 | |||
30.09.2019 |
KGHM Zagłębie Lubin |
ŁKS Łódź |
18:00 | 3:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
04.10.2019 |
Wisła Płock |
Arka Gdynia |
18:00 | 4:1 | |||
04.10.2019 |
Śląsk Wrocław |
Jagiellonia Białystok |
20:30 | 1:1 | |||
05.10.2019 |
Pogoń Szczecin |
Raków Częstochowa |
15:00 | 1:2 | |||
05.10.2019 |
Lech Poznań |
Wisła Kraków |
17:30 | 4:0 | |||
05.10.2019 |
Lechia Gdańsk |
KGHM Zagłębie Lubin |
20:00 | 1:2 | |||
06.10.2019 |
ŁKS Łódź |
Korona Kielce |
12:30 | 4:1 | |||
06.10.2019 |
Cracovia |
Górnik Zabrze |
15:00 | 1:1 | |||
06.10.2019 |
Piast Gliwice |
Legia Warszawa |
17:30 | 2:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18.10.2019 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Pogoń Szczecin |
18:00 | 0:1 | |||
18.10.2019 |
Wisła Kraków |
Piast Gliwice |
20:30 | 1:2 | |||
19.10.2019 |
Korona Kielce |
Wisła Płock |
15:00 | 0:1 | |||
19.10.2019 |
Legia Warszawa |
Lech Poznań |
17:30 | 2:1 | |||
19.10.2019 |
Jagiellonia Białystok |
Cracovia |
20:00 | 3:2 | |||
20.10.2019 |
Arka Gdynia |
Lechia Gdańsk |
15:00 | 2:2 | |||
20.10.2019 |
Górnik Zabrze |
ŁKS Łódź |
17:30 | 1:1 | |||
21.10.2019 |
Raków Częstochowa |
Śląsk Wrocław |
18:00 | 1:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25.10.2019 |
Cracovia |
Pogoń Szczecin |
18:00 | 2:0 | |||
25.10.2019 |
Lech Poznań |
KGHM Zagłębie Lubin |
20:30 | 1:2 | |||
26.10.2019 |
ŁKS Łódź |
Raków Częstochowa |
15:00 | 2:0 | |||
26.10.2019 |
Piast Gliwice |
Korona Kielce |
17:30 | 1:0 | |||
26.10.2019 |
Lechia Gdańsk |
Górnik Zabrze |
20:00 | 1:1 | |||
27.10.2019 |
Wisła Płock |
Jagiellonia Białystok |
12:30 | 3:1 | |||
27.10.2019 |
Śląsk Wrocław |
Arka Gdynia |
15:00 | 2:1 | |||
27.10.2019 |
Legia Warszawa |
Wisła Kraków |
17:30 | 7:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
02.11.2019 |
Korona Kielce |
KGHM Zagłębie Lubin |
15:00 | 1:0 | |||
02.11.2019 |
Cracovia |
Lechia Gdańsk |
17:30 | 1:0 | |||
02.11.2019 |
Pogoń Szczecin |
Lech Poznań |
20:00 | 1:1 | |||
03.11.2019 |
Jagiellonia Białystok |
ŁKS Łódź |
12:30 | 2:0 | |||
03.11.2019 |
Górnik Zabrze |
Piast Gliwice |
15:00 | 1:1 | |||
03.11.2019 |
Arka Gdynia |
Legia Warszawa |
17:30 | 0:1 | |||
04.11.2019 |
Śląsk Wrocław |
Wisła Płock |
18:00 | 3:1 | |||
04.11.2019 |
Raków Częstochowa |
Wisła Kraków |
20:30 | 1:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08.11.2019 |
ŁKS Łódź |
Śląsk Wrocław |
18:00 | 0:1 | |||
08.11.2019 |
Piast Gliwice |
Jagiellonia Białystok |
20:30 | 3:1 | |||
09.11.2019 |
Wisła Płock |
Cracovia |
15:00 | 0:0 | |||
09.11.2019 |
Legia Warszawa |
Górnik Zabrze |
17:30 | 5:1 | |||
09.11.2019 |
Wisła Kraków |
Arka Gdynia |
20:00 | 0:1 | |||
10.11.2019 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Raków Częstochowa |
12:30 | 2:2 | |||
10.11.2019 |
Lech Poznań |
Korona Kielce |
15:00 | 0:0 | |||
10.11.2019 |
Lechia Gdańsk |
Pogoń Szczecin |
17:30 | 0:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22.11.2019 |
Górnik Zabrze |
Wisła Płock |
18:00 | 2:2 | |||
22.11.2019 |
Lech Poznań |
Piast Gliwice |
20:30 | 3:0 | |||
23.11.2019 |
Korona Kielce |
Raków Częstochowa |
15:00 | 3:0 | |||
23.11.2019 |
Pogoń Szczecin |
Legia Warszawa |
17:30 | 3:1 | |||
23.11.2019 |
Lechia Gdańsk |
ŁKS Łódź |
20:00 | 3:1 | |||
24.11.2019 |
Jagiellonia Białystok |
Arka Gdynia |
15:00 | 2:0 | |||
24.11.2019 |
Śląsk Wrocław |
Wisła Kraków |
17:30 | 2:1 | |||
25.11.2019 |
Cracovia |
KGHM Zagłębie Lubin |
18:00 | 2:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29.11.2019 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Górnik Zabrze |
18:00 | 2:0 | |||
29.11.2019 |
Wisła Płock |
Lech Poznań |
20:30 | 0:2 | |||
30.11.2019 |
Arka Gdynia |
Pogoń Szczecin |
15:00 | 1:1 | |||
30.11.2019 |
Piast Gliwice |
Śląsk Wrocław |
17:30 | 0:3 | |||
30.11.2019 |
Legia Warszawa |
Korona Kielce |
20:00 | 4:0 | |||
01.12.2019 |
Raków Częstochowa |
Jagiellonia Białystok |
12:30 | 2:1 | |||
01.12.2019 |
ŁKS Łódź |
Cracovia |
15:00 | 1:0 | |||
01.12.2019 |
Wisła Kraków |
Lechia Gdańsk |
17:30 | 0:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
06.12.2019 |
Korona Kielce |
Arka Gdynia |
18:00 | 0:1 | |||
06.12.2019 |
Górnik Zabrze |
Wisła Kraków |
20:30 | 4:2 | |||
07.12.2019 |
Jagiellonia Białystok |
KGHM Zagłębie Lubin |
15:00 | 0:1 | |||
07.12.2019 |
Lech Poznań |
ŁKS Łódź |
17:30 | 2:0 | |||
07.12.2019 |
Lechia Gdańsk |
Wisła Płock |
20:00 | 2:0 | |||
08.12.2019 |
Cracovia |
Raków Częstochowa |
12:30 | 3:0 | |||
08.12.2019 |
Pogoń Szczecin |
Piast Gliwice |
15:00 | 1:0 | |||
08.12.2019 |
Śląsk Wrocław |
Legia Warszawa |
17:30 | 0:3 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.12.2019 |
Arka Gdynia |
KGHM Zagłębie Lubin |
18:00 | 2:1 | |||
13.12.2019 |
Wisła Kraków |
Pogoń Szczecin |
20:30 | 1:0 | |||
14.12.2019 |
Raków Częstochowa |
Górnik Zabrze |
15:00 | 2:1 | |||
14.12.2019 |
Śląsk Wrocław |
Lech Poznań |
17:30 | 1:1 | |||
14.12.2019 |
Legia Warszawa |
Wisła Płock |
20:00 | 3:1 | |||
15.12.2019 |
Piast Gliwice |
ŁKS Łódź |
12:30 | 2:1 | |||
15.12.2019 |
Korona Kielce |
Cracovia |
15:00 | 1:0 | |||
15.12.2019 |
Jagiellonia Białystok |
Lechia Gdańsk |
17:30 | 3:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19.12.2019 |
ŁKS Łódź |
Wisła Kraków |
18:00 | 2:4 | |||
19.12.2019 |
Lech Poznań |
Arka Gdynia |
20:30 | 1:1 | |||
20.12.2019 |
Pogoń Szczecin |
Korona Kielce |
18:00 | 0:1 | |||
20.12.2019 |
Cracovia |
Śląsk Wrocław |
18:00 | 2:0 | |||
20.12.2019 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Legia Warszawa |
20:30 | 2:1 | |||
21.12.2019 |
Lechia Gdańsk |
Raków Częstochowa |
15:00 | 0:3 | |||
21.12.2019 |
Wisła Płock |
Piast Gliwice |
17:30 | 2:1 | |||
21.12.2019 |
Górnik Zabrze |
Jagiellonia Białystok |
20:00 | 3:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.02.2020 |
Arka Gdynia |
Cracovia |
18:00 | 0:1 | |||
07.02.2020 |
Śląsk Wrocław |
Lechia Gdańsk |
20:30 | 2:2 | |||
08.02.2020 |
Korona Kielce |
Górnik Zabrze |
15:00 | 0:0 | |||
08.02.2020 |
Lech Poznań |
Raków Częstochowa |
17:30 | 3:0 | |||
08.02.2020 |
Wisła Kraków |
Jagiellonia Białystok |
20:00 | 3:0 | |||
09.02.2020 |
Wisła Płock |
Pogoń Szczecin |
12:30 | 2:3 | |||
09.02.2020 |
Piast Gliwice |
KGHM Zagłębie Lubin |
15:00 | 2:0 | |||
09.02.2020 |
Legia Warszawa |
ŁKS Łódź |
17:30 | 3:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.02.2020 |
Górnik Zabrze |
Arka Gdynia |
18:00 | 2:0 | |||
14.02.2020 |
Lechia Gdańsk |
Piast Gliwice |
20:30 | 1:0 | |||
15.02.2020 |
ŁKS Łódź |
Wisła Płock |
15:00 | 0:0 | |||
15.02.2020 |
Pogoń Szczecin |
Śląsk Wrocław |
17:30 | 0:0 | |||
15.02.2020 |
Raków Częstochowa |
Legia Warszawa |
20:00 | 2:2 | |||
16.02.2020 |
Jagiellonia Białystok |
Korona Kielce |
12:30 | 0:0 | |||
16.02.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Wisła Kraków |
15:30 | 0:1 | |||
16.02.2020 |
Cracovia |
Lech Poznań |
17:30 | 2:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21.02.2020 |
ŁKS Łódź |
Pogoń Szczecin |
18:00 | 0:0 | |||
21.02.2020 |
Śląsk Wrocław |
Górnik Zabrze |
20:30 | 2:1 | |||
22.02.2020 |
Arka Gdynia |
Raków Częstochowa |
15:00 | 3:2 | |||
22.02.2020 |
Legia Warszawa |
Jagiellonia Białystok |
17:30 | 4:0 | |||
22.02.2020 |
Piast Gliwice |
Cracovia |
20:00 | 1:0 | |||
23.02.2020 |
Wisła Płock |
KGHM Zagłębie Lubin |
12:30 | 1:1 | |||
23.02.2020 |
Wisła Kraków |
Korona Kielce |
15:00 | 2:0 | |||
23.02.2020 |
Lech Poznań |
Lechia Gdańsk |
17:30 | 2:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.02.2020 |
Raków Częstochowa |
Piast Gliwice |
18:00 | 2:0 | |||
28.02.2020 |
Jagiellonia Białystok |
Lech Poznań |
20:30 | 1:1 | |||
29.02.2020 |
Wisła Kraków |
Wisła Płock |
15:00 | 2:2 | |||
29.02.2020 |
Górnik Zabrze |
Pogoń Szczecin |
17:30 | 3:1 | |||
29.02.2020 |
Legia Warszawa |
Cracovia |
20:00 | 2:1 | |||
01.03.2020 |
Korona Kielce |
Lechia Gdańsk |
12:30 | 1:2 | |||
01.03.2020 |
Arka Gdynia |
ŁKS Łódź |
15:00 | 1:1 | |||
01.03.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Śląsk Wrocław |
17:30 | 3:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
03.03.2020 |
Lech Poznań |
Górnik Zabrze |
18:00 | 4:1 | |||
03.03.2020 |
Wisła Płock |
Raków Częstochowa |
18:00 | 0:2 | |||
03.03.2020 |
Pogoń Szczecin |
Jagiellonia Białystok |
20:30 | 1:2 | |||
03.03.2020 |
Cracovia |
Wisła Kraków |
20:30 | 0:2 | |||
04.03.2020 |
ŁKS Łódź |
KGHM Zagłębie Lubin |
18:00 | 3:2 | |||
04.03.2020 |
Śląsk Wrocław |
Korona Kielce |
18:00 | 2:1 | |||
04.03.2020 |
Lechia Gdańsk |
Legia Warszawa |
20:30 | 0:2 | |||
04.03.2020 |
Piast Gliwice |
Arka Gdynia |
20:30 | 1:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
06.03.2020 |
Górnik Zabrze |
Cracovia |
20:30 | 3:2 | |||
07.03.2020 |
Arka Gdynia |
Wisła Płock |
15:00 | 1:2 | |||
07.03.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Lechia Gdańsk |
17:30 | 4:4 | |||
07.03.2020 |
Jagiellonia Białystok |
Śląsk Wrocław |
20:00 | 1:0 | |||
08.03.2020 |
Raków Częstochowa |
Pogoń Szczecin |
12:30 | 0:0 | |||
08.03.2020 |
Wisła Kraków |
Lech Poznań |
15:00 | 1:1 | |||
08.03.2020 |
Legia Warszawa |
Piast Gliwice |
17:30 | 1:2 | |||
09.03.2020 |
Korona Kielce |
ŁKS Łódź |
18:00 | 1:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29.05.2020 |
Śląsk Wrocław |
Raków Częstochowa |
18:00 | 1:1 | |||
29.05.2020 |
Pogoń Szczecin |
KGHM Zagłębie Lubin |
20:30 | 0:3 | |||
30.05.2020 |
ŁKS Łódź |
Górnik Zabrze |
15:00 | 0:1 | |||
30.05.2020 |
Piast Gliwice |
Wisła Kraków |
17:30 | 0:4 | |||
30.05.2020 |
Lech Poznań |
Legia Warszawa |
20:00 | 0:1 | |||
31.05.2020 |
Cracovia |
Jagiellonia Białystok |
15:00 | 0:1 | |||
31.05.2020 |
Lechia Gdańsk |
Arka Gdynia |
17:30 | 4:3 | |||
01.06.2020 |
Wisła Płock |
Korona Kielce |
18:00 | 1:4 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.06.2020 |
Korona Kielce |
Piast Gliwice |
18:00 | 1:2 | |||
05.06.2020 |
Górnik Zabrze |
Lechia Gdańsk |
20:30 | 2:2 | |||
06.06.2020 |
Jagiellonia Białystok |
Wisła Płock |
15:00 | 2:2 | |||
06.06.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Lech Poznań |
17:30 | 3:3 | |||
06.06.2020 |
Pogoń Szczecin |
Cracovia |
20:00 | 1:0 | |||
07.06.2020 |
Raków Częstochowa |
ŁKS Łódź |
12:30 | 1:1 | |||
07.06.2020 |
Arka Gdynia |
Śląsk Wrocław |
15:00 | 2:1 | |||
07.06.2020 |
Wisła Kraków |
Legia Warszawa |
17:30 | 1:3 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.06.2020 |
Piast Gliwice |
Górnik Zabrze |
18:00 | 0:0 | |||
09.06.2020 |
Lechia Gdańsk |
Cracovia |
18:00 | 1:3 | |||
09.06.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Korona Kielce |
20:30 | 1:1 | |||
09.06.2020 |
Lech Poznań |
Pogoń Szczecin |
20:30 | 4:0 | |||
10.06.2020 |
Wisła Kraków |
Raków Częstochowa |
18:00 | 3:2 | |||
10.06.2020 |
Wisła Płock |
Śląsk Wrocław |
18:00 | 1:2 | |||
10.06.2020 |
ŁKS Łódź |
Jagiellonia Białystok |
20:30 | 0:3 | |||
10.06.2020 |
Legia Warszawa |
Arka Gdynia |
20:30 | 5:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.06.2020 |
Korona Kielce |
Lech Poznań |
18:00 | 0:3 | |||
14.06.2020 |
Arka Gdynia |
Wisła Kraków |
18:00 | 0:0 | |||
14.06.2020 |
Pogoń Szczecin |
Lechia Gdańsk |
18:00 | 1:1 | |||
14.06.2020 |
Cracovia |
Wisła Płock |
18:00 | 1:1 | |||
14.06.2020 |
Górnik Zabrze |
Legia Warszawa |
18:00 | 2:0 | |||
14.06.2020 |
Raków Częstochowa |
KGHM Zagłębie Lubin |
18:00 | 2:1 | |||
14.06.2020 |
Jagiellonia Białystok |
Piast Gliwice |
18:00 | 0:2 | |||
14.06.2020 |
Śląsk Wrocław |
ŁKS Łódź |
18:00 | 4:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19.06.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
ŁKS Łódź |
18:00 | 1:0 | |||
19.06.2020 |
Górnik Zabrze |
Korona Kielce |
20:30 | 3:2 | |||
20.06.2020 |
Wisła Płock |
Arka Gdynia |
15:00 | 0:0 | |||
20.06.2020 |
Piast Gliwice |
Lech Poznań |
17:30 | 0:2 | |||
20.06.2020 |
Raków Częstochowa |
Wisła Kraków |
20:00 | 3:1 | |||
21.06.2020 |
Pogoń Szczecin |
Lechia Gdańsk |
12:30 | 0:1 | |||
21.06.2020 |
Cracovia |
Jagiellonia Białystok |
15:00 | 1:2 | |||
21.06.2020 |
Legia Warszawa |
Śląsk Wrocław |
17:30 | 2:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23.06.2020 |
Korona Kielce |
Raków Częstochowa |
18:00 | 0:1 | |||
23.06.2020 |
Arka Gdynia |
KGHM Zagłębie Lubin |
18:00 | 3:2 | |||
23.06.2020 |
ŁKS Łódź |
Górnik Zabrze |
20:30 | 1:3 | |||
23.06.2020 |
Wisła Kraków |
Wisła Płock |
20:30 | 1:0 | |||
24.06.2020 |
Lechia Gdańsk |
Piast Gliwice |
18:00 | 1:0 | |||
24.06.2020 |
Jagiellonia Białystok |
Legia Warszawa |
20:30 | 0:0 | |||
24.06.2020 |
Lech Poznań |
Pogoń Szczecin |
20:30 | 0:0 | |||
25.06.2020 |
Śląsk Wrocław |
Cracovia |
19:00 | 3:2 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26.06.2020 |
Raków Częstochowa |
Arka Gdynia |
18:00 | 3:2 | |||
26.06.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Korona Kielce |
20:30 | 2:1 | |||
27.06.2020 |
Wisła Płock |
ŁKS Łódź |
15:00 | 2:0 | |||
27.06.2020 |
Legia Warszawa |
Piast Gliwice |
17:30 | 1:1 | |||
27.06.2020 |
Górnik Zabrze |
Wisła Kraków |
20:00 | 0:1 | |||
28.06.2020 |
Jagiellonia Białystok |
Lechia Gdańsk |
15:00 | 1:2 | |||
28.06.2020 |
Śląsk Wrocław |
Lech Poznań |
17:30 | 2:2 | |||
29.06.2020 |
Cracovia |
Pogoń Szczecin |
18:00 | 2:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
03.07.2020 |
ŁKS Łódź |
Wisła Kraków |
18:00 | 1:2 | |||
03.07.2020 |
Korona Kielce |
Arka Gdynia |
20:30 | 1:1 | |||
04.07.2020 |
Raków Częstochowa |
KGHM Zagłębie Lubin |
15:00 | 1:2 | |||
04.07.2020 |
Lech Poznań |
Legia Warszawa |
17:30 | 2:1 | |||
04.07.2020 |
Lechia Gdańsk |
Cracovia |
20:00 | 0:3 | |||
05.07.2020 |
Pogoń Szczecin |
Jagiellonia Białystok |
15:00 | 2:2 | |||
05.07.2020 |
Piast Gliwice |
Śląsk Wrocław |
17:30 | 1:0 | |||
06.07.2020 |
Wisła Płock |
Górnik Zabrze |
18:00 | 1:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10.07.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Wisła Płock |
18:00 | 0:1 | |||
10.07.2020 |
Górnik Zabrze |
Raków Częstochowa |
20:30 | 4:1 | |||
11.07.2020 |
Arka Gdynia |
ŁKS Łódź |
15:00 | 3:2 | |||
11.07.2020 |
Legia Warszawa |
Cracovia |
17:30 | 2:0 | |||
11.07.2020 |
Wisła Kraków |
Korona Kielce |
20:00 | 1:1 | |||
12.07.2020 |
Śląsk Wrocław |
Pogoń Szczecin |
12:30 | 2:2 | |||
12.07.2020 |
Piast Gliwice |
Jagiellonia Białystok |
15:00 | 2:0 | |||
12.07.2020 |
Lech Poznań |
Lechia Gdańsk |
17:30 | 3:2 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.07.2020 |
Wisła Płock |
Korona Kielce |
20:30 | 3:1 | |||
14.07.2020 |
Arka Gdynia |
Górnik Zabrze |
20:30 | 1:2 | |||
14.07.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Wisła Kraków |
20:30 | 3:1 | |||
14.07.2020 |
ŁKS Łódź |
Raków Częstochowa |
20:30 | 3:2 | |||
15.07.2020 |
Jagiellonia Białystok |
Śląsk Wrocław |
20:30 | 2:1 | |||
15.07.2020 |
Lechia Gdańsk |
Legia Warszawa |
20:30 | 0:0 | |||
15.07.2020 |
Cracovia |
Lech Poznań |
20:30 | 1:2 | |||
15.07.2020 |
Pogoń Szczecin |
Piast Gliwice |
20:30 | 1:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18.07.2020 |
Korona Kielce |
ŁKS Łódź |
17:30 | 2:0 | |||
18.07.2020 |
Górnik Zabrze |
KGHM Zagłębie Lubin |
17:30 | 0:2 | |||
18.07.2020 |
Wisła Kraków |
Arka Gdynia |
17:30 | 0:1 | |||
18.07.2020 |
Raków Częstochowa |
Wisła Płock |
17:30 | 2:1 | |||
19.07.2020 |
Lech Poznań |
Jagiellonia Białystok |
17:30 | 4:0 | |||
19.07.2020 |
Legia Warszawa |
Pogoń Szczecin |
17:30 | 1:2 | |||
19.07.2020 |
Piast Gliwice |
Cracovia |
17:30 | 1:1 | |||
19.07.2020 |
Śląsk Wrocław |
Lechia Gdańsk |
17:30 | 1:2 |