Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21.08.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Lech Poznań |
18:00 | 2:1 | |||
22.08.2020 |
Cracovia |
Pogoń Szczecin |
15:00 | 2:1 | |||
22.08.2020 |
Śląsk Wrocław |
Piast Gliwice |
17:30 | 2:0 | |||
22.08.2020 |
Raków Częstochowa |
Legia Warszawa |
20:00 | 1:2 | |||
23.08.2020 |
Wisła Płock |
Stal Mielec |
12:30 | 1:1 | |||
23.08.2020 |
Warta Poznań |
Lechia Gdańsk |
15:00 | 0:1 | |||
23.08.2020 |
Górnik Zabrze |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
17:30 | 4:2 | |||
24.08.2020 |
Jagiellonia Białystok |
Wisła Kraków |
18:00 | 1:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.08.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Warta Poznań |
18:00 | 1:0 | |||
28.08.2020 |
Stal Mielec |
Górnik Zabrze |
20:30 | 0:2 | |||
29.08.2020 |
Lechia Gdańsk |
Raków Częstochowa |
15:00 | 1:3 | |||
29.08.2020 |
Wisła Kraków |
Śląsk Wrocław |
17:30 | 1:3 | |||
29.08.2020 |
Legia Warszawa |
Jagiellonia Białystok |
20:00 | 1:2 | |||
30.08.2020 |
Piast Gliwice |
Pogoń Szczecin |
12:30 | 0:1 | |||
30.08.2020 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Cracovia |
15:00 | 2:2 | |||
30.08.2020 |
Lech Poznań |
Wisła Płock |
17:30 | 2:2 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11.09.2020 |
Jagiellonia Białystok |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
18:00 | 2:2 | |||
11.09.2020 |
Wisła Płock |
Legia Warszawa |
20:30 | 0:1 | |||
12.09.2020 |
Cracovia |
Stal Mielec |
15:00 | 1:1 | |||
12.09.2020 |
Warta Poznań |
Piast Gliwice |
17:30 | 0:0 | |||
12.09.2020 |
Śląsk Wrocław |
Lech Poznań |
20:00 | 3:3 | |||
13.09.2020 |
Pogoń Szczecin |
Wisła Kraków |
15:00 | 2:2 | |||
13.09.2020 |
Górnik Zabrze |
Lechia Gdańsk |
17:30 | 3:0 | |||
14.09.2020 |
Raków Częstochowa |
KGHM Zagłębie Lubin |
18:00 | 2:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18.09.2020 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Raków Częstochowa |
18:00 | 1:4 | |||
18.09.2020 |
Wisła Kraków |
Wisła Płock |
20:30 | 0:3 | |||
19.09.2020 |
Lechia Gdańsk |
Stal Mielec |
15:00 | 4:2 | |||
19.09.2020 |
Pogoń Szczecin |
Śląsk Wrocław |
17:30 | 1:0 | |||
19.09.2020 |
Legia Warszawa |
Górnik Zabrze |
20:00 | 1:3 | |||
20.09.2020 |
Piast Gliwice |
Jagiellonia Białystok |
12:30 | 0:1 | |||
20.09.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Cracovia |
15:00 | 1:1 | |||
20.09.2020 |
Lech Poznań |
Warta Poznań |
17:30 | 1:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25.09.2020 |
Wisła Płock |
Warta Poznań |
18:00 | 1:3 | |||
25.09.2020 |
Górnik Zabrze |
Wisła Kraków |
20:30 | 0:0 | |||
26.09.2020 |
Cracovia |
Raków Częstochowa |
15:00 | 2:2 | |||
26.09.2020 |
Lechia Gdańsk |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
17:30 | 4:0 | |||
26.09.2020 |
Jagiellonia Białystok |
KGHM Zagłębie Lubin |
20:00 | 0:1 | |||
27.09.2020 |
Stal Mielec |
Piast Gliwice |
12:30 | 3:2 | |||
27.09.2020 |
Lech Poznań |
Pogoń Szczecin |
15:00 | 0:4 | |||
27.09.2020 |
Legia Warszawa |
Śląsk Wrocław |
17:30 | 2:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
02.10.2020 |
Raków Częstochowa |
Wisła Płock |
18:00 | 3:0 | |||
02.10.2020 |
Śląsk Wrocław |
Cracovia |
20:30 | 3:1 | |||
03.10.2020 |
Pogoń Szczecin |
Jagiellonia Białystok |
- | 3:0 | |||
03.10.2020 |
Piast Gliwice |
Lech Poznań |
- | 1:4 | |||
03.10.2020 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Stal Mielec |
15:00 | 1:0 | |||
03.10.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Górnik Zabrze |
20:00 | 2:0 | |||
04.10.2020 |
Wisła Kraków |
Lechia Gdańsk |
12:30 | 1:3 | |||
04.10.2020 |
Warta Poznań |
Legia Warszawa |
15:00 | 0:3 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17.10.2020 |
Cracovia |
Piast Gliwice |
15:00 | 1:0 | |||
17.10.2020 |
Górnik Zabrze |
Raków Częstochowa |
17:30 | 1:3 | |||
17.10.2020 |
Jagiellonia Białystok |
Lech Poznań |
20:00 | 2:1 | |||
18.10.2020 |
Wisła Płock |
Śląsk Wrocław |
12:30 | 1:0 | |||
18.10.2020 |
Stal Mielec |
Wisła Kraków |
15:00 | 0:6 | |||
18.10.2020 |
Legia Warszawa |
KGHM Zagłębie Lubin |
17:30 | 2:1 | |||
19.10.2020 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Warta Poznań |
18:00 | 1:2 | |||
19.10.2020 |
Lechia Gdańsk |
Pogoń Szczecin |
20:30 | 0:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23.10.2020 |
Piast Gliwice |
Wisła Płock |
18:00 | 2:2 | |||
23.10.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Lechia Gdańsk |
20:30 | 1:1 | |||
24.10.2020 |
Wisła Kraków |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
15:00 | 3:0 | |||
24.10.2020 |
Śląsk Wrocław |
Jagiellonia Białystok |
17:30 | 1:0 | |||
24.10.2020 |
Pogoń Szczecin |
Legia Warszawa |
20:00 | 0:0 | |||
25.10.2020 |
Raków Częstochowa |
Stal Mielec |
15:00 | 2:1 | |||
25.10.2020 |
Lech Poznań |
Cracovia |
17:30 | 1:1 | |||
26.10.2020 |
Warta Poznań |
Górnik Zabrze |
18:00 | 0:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.11.2020 |
Stal Mielec |
Warta Poznań |
15:00 | 0:1 | |||
07.11.2020 |
Cracovia |
Jagiellonia Białystok |
17:30 | 3:1 | |||
07.11.2020 |
Lechia Gdańsk |
Śląsk Wrocław |
20:00 | 3:2 | |||
08.11.2020 |
Legia Warszawa |
Lech Poznań |
15:00 | 2:1 | |||
08.11.2020 |
Raków Częstochowa |
Wisła Kraków |
17:30 | 0:0 | |||
20.11.2020 |
Górnik Zabrze |
Piast Gliwice |
20:30 | 1:2 | |||
24.11.2020 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
KGHM Zagłębie Lubin |
18:00 | 2:1 | |||
02.12.2020 |
Wisła Płock |
Pogoń Szczecin |
18:00 | 0:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.11.2020 |
Pogoń Szczecin |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
18:00 | 1:1 | |||
21.11.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Stal Mielec |
17:30 | 2:2 | |||
21.11.2020 |
Śląsk Wrocław |
Górnik Zabrze |
20:00 | 0:0 | |||
21.11.2020 |
Warta Poznań |
Wisła Kraków |
20:00 | 2:1 | |||
22.11.2020 |
Lech Poznań |
Raków Częstochowa |
12:30 | 3:3 | |||
22.11.2020 |
Cracovia |
Legia Warszawa |
17:30 | 0:1 | |||
23.11.2020 |
Piast Gliwice |
Lechia Gdańsk |
18:00 | 2:0 | |||
23.11.2020 |
Jagiellonia Białystok |
Wisła Płock |
20:30 | 5:2 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27.11.2020 |
Wisła Płock |
Cracovia |
18:00 | 0:1 | |||
27.11.2020 |
Górnik Zabrze |
Pogoń Szczecin |
20:30 | 2:1 | |||
28.11.2020 |
Stal Mielec |
Jagiellonia Białystok |
15:00 | 3:1 | |||
28.11.2020 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Śląsk Wrocław |
17:30 | 0:2 | |||
28.11.2020 |
Wisła Kraków |
KGHM Zagłębie Lubin |
20:00 | 1:2 | |||
29.11.2020 |
Raków Częstochowa |
Warta Poznań |
15:00 | 1:0 | |||
29.11.2020 |
Legia Warszawa |
Piast Gliwice |
17:30 | 2:2 | |||
30.11.2020 |
Lechia Gdańsk |
Lech Poznań |
18:00 | 0:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
04.12.2020 |
Cracovia |
Wisła Kraków |
20:30 | 1:1 | |||
05.12.2020 |
Legia Warszawa |
Lechia Gdańsk |
- | 2:0 | |||
05.12.2020 |
Jagiellonia Białystok |
Warta Poznań |
15:00 | 4:3 | |||
05.12.2020 |
Śląsk Wrocław |
Raków Częstochowa |
17:30 | 1:0 | |||
06.12.2020 |
Piast Gliwice |
KGHM Zagłębie Lubin |
15:00 | 1:1 | |||
06.12.2020 |
Lech Poznań |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
17:30 | 4:0 | |||
07.12.2020 |
Wisła Płock |
Górnik Zabrze |
18:00 | 0:1 | |||
07.12.2020 |
Pogoń Szczecin |
Stal Mielec |
18:00 | 2:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11.12.2020 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Piast Gliwice |
18:00 | 0:5 | |||
11.12.2020 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Śląsk Wrocław |
20:30 | 2:1 | |||
12.12.2020 |
Warta Poznań |
Pogoń Szczecin |
15:00 | 1:2 | |||
12.12.2020 |
Górnik Zabrze |
Cracovia |
17:30 | 0:2 | |||
12.12.2020 |
Wisła Kraków |
Legia Warszawa |
20:00 | 1:2 | |||
13.12.2020 |
Stal Mielec |
Lech Poznań |
15:00 | 1:1 | |||
13.12.2020 |
Raków Częstochowa |
Jagiellonia Białystok |
17:30 | 3:2 | |||
14.12.2020 |
Lechia Gdańsk |
Wisła Płock |
18:00 | 0:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17.12.2020 |
Śląsk Wrocław |
Warta Poznań |
18:00 | 2:1 | |||
18.12.2020 |
Wisła Płock |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
18:00 | 4:1 | |||
18.12.2020 |
Legia Warszawa |
Stal Mielec |
20:30 | 2:3 | |||
19.12.2020 |
Pogoń Szczecin |
KGHM Zagłębie Lubin |
15:00 | 1:0 | |||
19.12.2020 |
Cracovia |
Lechia Gdańsk |
17:30 | 0:3 | |||
19.12.2020 |
Lech Poznań |
Wisła Kraków |
20:00 | 0:1 | |||
20.12.2020 |
Piast Gliwice |
Raków Częstochowa |
15:00 | 0:0 | |||
20.12.2020 |
Jagiellonia Białystok |
Górnik Zabrze |
17:30 | 1:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29.01.2021 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Wisła Płock |
18:00 | 0:2 | |||
29.01.2021 |
Raków Częstochowa |
Pogoń Szczecin |
20:30 | 0:1 | |||
30.01.2021 |
Warta Poznań |
Cracovia |
15:00 | 1:0 | |||
30.01.2021 |
Lechia Gdańsk |
Jagiellonia Białystok |
17:30 | 0:2 | |||
30.01.2021 |
Górnik Zabrze |
Lech Poznań |
20:00 | 1:1 | |||
31.01.2021 |
Wisła Kraków |
Piast Gliwice |
15:00 | 3:4 | |||
31.01.2021 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Legia Warszawa |
17:30 | 1:0 | |||
01.02.2021 |
Stal Mielec |
Śląsk Wrocław |
18:00 | 0:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.02.2021 |
Lechia Gdańsk |
Warta Poznań |
18:00 | 1:1 | |||
05.02.2021 |
Lech Poznań |
KGHM Zagłębie Lubin |
20:30 | 0:0 | |||
06.02.2021 |
Piast Gliwice |
Śląsk Wrocław |
15:00 | 2:0 | |||
06.02.2021 |
Pogoń Szczecin |
Cracovia |
17:30 | 1:0 | |||
06.02.2021 |
Legia Warszawa |
Raków Częstochowa |
20:00 | 2:0 | |||
07.02.2021 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Górnik Zabrze |
15:00 | 2:1 | |||
07.02.2021 |
Wisła Kraków |
Jagiellonia Białystok |
17:30 | 2:0 | |||
08.02.2021 |
Stal Mielec |
Wisła Płock |
18:00 | 2:2 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.02.2021 |
Śląsk Wrocław |
Wisła Kraków |
20:30 | 1:1 | |||
13.02.2021 |
Cracovia |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
15:00 | 1:1 | |||
13.02.2021 |
Pogoń Szczecin |
Piast Gliwice |
17:30 | 0:0 | |||
13.02.2021 |
Raków Częstochowa |
Lechia Gdańsk |
20:00 | 0:1 | |||
14.02.2021 |
Wisła Płock |
Lech Poznań |
15:00 | 1:0 | |||
14.02.2021 |
Jagiellonia Białystok |
Legia Warszawa |
17:30 | 1:1 | |||
15.02.2021 |
Warta Poznań |
KGHM Zagłębie Lubin |
18:00 | 1:0 | |||
15.02.2021 |
Górnik Zabrze |
Stal Mielec |
20:30 | 2:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19.02.2021 |
Stal Mielec |
Cracovia |
18:00 | 0:0 | |||
19.02.2021 |
Wisła Kraków |
Pogoń Szczecin |
20:30 | 2:1 | |||
20.02.2021 |
Legia Warszawa |
Wisła Płock |
15:00 | 5:2 | |||
20.02.2021 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Jagiellonia Białystok |
17:30 | 1:1 | |||
20.02.2021 |
Lechia Gdańsk |
Górnik Zabrze |
20:00 | 2:0 | |||
21.02.2021 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Raków Częstochowa |
15:00 | 1:2 | |||
21.02.2021 |
Lech Poznań |
Śląsk Wrocław |
17:30 | 1:0 | |||
22.02.2021 |
Piast Gliwice |
Warta Poznań |
18:00 | 0:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26.02.2021 |
Raków Częstochowa |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
18:00 | 1:0 | |||
26.02.2021 |
Warta Poznań |
Lech Poznań |
20:30 | 1:2 | |||
27.02.2021 |
Stal Mielec |
Lechia Gdańsk |
15:00 | 0:1 | |||
27.02.2021 |
Jagiellonia Białystok |
Piast Gliwice |
17:30 | 0:1 | |||
27.02.2021 |
Górnik Zabrze |
Legia Warszawa |
20:00 | 1:2 | |||
28.02.2021 |
Cracovia |
KGHM Zagłębie Lubin |
15:00 | 2:4 | |||
28.02.2021 |
Śląsk Wrocław |
Pogoń Szczecin |
17:30 | 2:1 | |||
01.03.2021 |
Wisła Płock |
Wisła Kraków |
18:00 | 1:3 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.03.2021 |
Wisła Kraków |
Górnik Zabrze |
20:30 | 0:0 | |||
06.03.2021 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Lechia Gdańsk |
15:00 | 2:2 | |||
06.03.2021 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Jagiellonia Białystok |
17:30 | 3:0 | |||
06.03.2021 |
Raków Częstochowa |
Cracovia |
20:00 | 0:0 | |||
07.03.2021 |
Piast Gliwice |
Stal Mielec |
12:30 | 2:1 | |||
07.03.2021 |
Pogoń Szczecin |
Lech Poznań |
15:00 | 0:1 | |||
07.03.2021 |
Śląsk Wrocław |
Legia Warszawa |
17:30 | 0:1 | |||
08.03.2021 |
Warta Poznań |
Wisła Płock |
18:00 | 2:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.03.2021 |
Cracovia |
Śląsk Wrocław |
18:00 | 1:1 | |||
12.03.2021 |
Jagiellonia Białystok |
Pogoń Szczecin |
20:30 | 0:1 | |||
13.03.2021 |
Wisła Płock |
Raków Częstochowa |
15:00 | 2:2 | |||
13.03.2021 |
Lechia Gdańsk |
Wisła Kraków |
17:30 | 2:0 | |||
13.03.2021 |
Legia Warszawa |
Warta Poznań |
20:00 | 3:2 | |||
14.03.2021 |
Górnik Zabrze |
KGHM Zagłębie Lubin |
15:00 | 2:0 | |||
14.03.2021 |
Lech Poznań |
Piast Gliwice |
17:30 | 0:0 | |||
15.03.2021 |
Stal Mielec |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
18:00 | 2:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19.03.2021 |
Piast Gliwice |
Cracovia |
18:00 | 2:0 | |||
19.03.2021 |
Pogoń Szczecin |
Lechia Gdańsk |
20:30 | 1:0 | |||
20.03.2021 |
Śląsk Wrocław |
Wisła Płock |
14:30 | 0:0 | |||
20.03.2021 |
Raków Częstochowa |
Górnik Zabrze |
17:30 | 0:0 | |||
20.03.2021 |
Lech Poznań |
Jagiellonia Białystok |
20:00 | 2:3 | |||
21.03.2021 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Legia Warszawa |
- | 0:4 | |||
21.03.2021 |
Warta Poznań |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
12:30 | 2:0 | |||
21.03.2021 |
Wisła Kraków |
Stal Mielec |
15:30 | 3:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
03.04.2021 |
Wisła Płock |
Piast Gliwice |
12:30 | 0:1 | |||
03.04.2021 |
Legia Warszawa |
Pogoń Szczecin |
17:00 | 4:2 | |||
03.04.2021 |
Cracovia |
Lech Poznań |
20:00 | 2:1 | |||
05.04.2021 |
Górnik Zabrze |
Warta Poznań |
12:30 | 1:2 | |||
05.04.2021 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Wisła Kraków |
15:00 | 2:0 | |||
05.04.2021 |
Jagiellonia Białystok |
Śląsk Wrocław |
17:30 | 0:1 | |||
05.04.2021 |
Lechia Gdańsk |
KGHM Zagłębie Lubin |
20:00 | 3:1 | |||
05.05.2021 |
Stal Mielec |
Raków Częstochowa |
19:00 | 0:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.04.2021 |
Jagiellonia Białystok |
Cracovia |
- | 2:1 | |||
09.04.2021 |
Wisła Kraków |
Raków Częstochowa |
20:30 | 1:2 | |||
10.04.2021 |
Pogoń Szczecin |
Wisła Płock |
- | 2:0 | |||
10.04.2021 |
Śląsk Wrocław |
Lechia Gdańsk |
- | 1:1 | |||
10.04.2021 |
Warta Poznań |
Stal Mielec |
- | 0:0 | |||
11.04.2021 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
- | 2:1 | |||
11.04.2021 |
Lech Poznań |
Legia Warszawa |
- | 0:0 | |||
12.04.2021 |
Piast Gliwice |
Górnik Zabrze |
- | 2:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17.04.2021 |
Raków Częstochowa |
Lech Poznań |
17:30 | 3:1 | |||
21.04.2021 |
Górnik Zabrze |
Śląsk Wrocław |
- | 1:1 | |||
21.04.2021 |
Lechia Gdańsk |
Piast Gliwice |
- | 2:2 | |||
21.04.2021 |
Stal Mielec |
KGHM Zagłębie Lubin |
- | 0:2 | |||
21.04.2021 |
Legia Warszawa |
Cracovia |
- | 0:0 | |||
21.04.2021 |
Wisła Kraków |
Warta Poznań |
- | 0:1 | |||
21.04.2021 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Pogoń Szczecin |
- | 0:2 | |||
21.04.2021 |
Wisła Płock |
Jagiellonia Białystok |
- | 2:2 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2021 |
Pogoń Szczecin |
Górnik Zabrze |
- | 1:0 | |||
20.04.2021 |
Warta Poznań |
Raków Częstochowa |
18:00 | 0:2 | |||
20.04.2021 |
Lech Poznań |
Lechia Gdańsk |
20:30 | 3:0 | |||
21.04.2021 |
Piast Gliwice |
Legia Warszawa |
- | 0:1 | |||
21.04.2021 |
Jagiellonia Białystok |
Stal Mielec |
18:00 | 3:3 | |||
21.04.2021 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Wisła Kraków |
18:00 | 4:1 | |||
21.04.2021 |
Cracovia |
Wisła Płock |
20:30 | 1:0 | |||
24.04.2021 |
Śląsk Wrocław |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
- | 4:3 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23.04.2021 |
Raków Częstochowa |
Śląsk Wrocław |
18:00 | 2:0 | |||
23.04.2021 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Lech Poznań |
20:30 | 1:0 | |||
24.04.2021 |
Górnik Zabrze |
Wisła Płock |
17:30 | 0:2 | |||
24.04.2021 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Piast Gliwice |
17:30 | 2:2 | |||
24.04.2021 |
Wisła Kraków |
Cracovia |
20:00 | 0:0 | |||
25.04.2021 |
Warta Poznań |
Jagiellonia Białystok |
12:30 | 2:0 | |||
25.04.2021 |
Stal Mielec |
Pogoń Szczecin |
15:00 | 1:0 | |||
25.04.2021 |
Lechia Gdańsk |
Legia Warszawa |
17:30 | 0:1 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2021 |
Jagiellonia Białystok |
Raków Częstochowa |
19:00 | 0:0 | |||
01.05.2021 |
Piast Gliwice |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
- | 2:0 | |||
01.05.2021 |
Cracovia |
Górnik Zabrze |
- | 1:0 | |||
01.05.2021 |
Pogoń Szczecin |
Warta Poznań |
- | 1:1 | |||
01.05.2021 |
Lech Poznań |
Stal Mielec |
- | 1:2 | |||
01.05.2021 |
Wisła Płock |
Lechia Gdańsk |
- | 1:3 | |||
01.05.2021 |
Legia Warszawa |
Wisła Kraków |
- | 0:0 | |||
01.05.2021 |
Śląsk Wrocław |
KGHM Zagłębie Lubin |
- | 0:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.05.2021 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Wisła Płock |
- | 1:1 | |||
09.05.2021 |
Warta Poznań |
Śląsk Wrocław |
- | 2:3 | |||
09.05.2021 |
Górnik Zabrze |
Jagiellonia Białystok |
- | 3:1 | |||
09.05.2021 |
Stal Mielec |
Legia Warszawa |
- | 0:0 | |||
09.05.2021 |
KGHM Zagłębie Lubin |
Pogoń Szczecin |
- | 1:1 | |||
09.05.2021 |
Lechia Gdańsk |
Cracovia |
- | 1:1 | |||
09.05.2021 |
Wisła Kraków |
Lech Poznań |
- | 1:2 | |||
10.05.2021 |
Raków Częstochowa |
Piast Gliwice |
18:00 | 1:0 |
Data | Gospodarz | Gość | Godzina | Wynik | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16.05.2021 |
Piast Gliwice |
Wisła Kraków |
- | 2:3 | |||
16.05.2021 |
Cracovia |
Warta Poznań |
- | 0:1 | |||
16.05.2021 |
Jagiellonia Białystok |
Lechia Gdańsk |
- | 2:1 | |||
16.05.2021 |
Lech Poznań |
Górnik Zabrze |
- | 1:1 | |||
16.05.2021 |
Wisła Płock |
KGHM Zagłębie Lubin |
- | 4:0 | |||
16.05.2021 |
Legia Warszawa |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
- | 1:0 | |||
16.05.2021 |
Śląsk Wrocław |
Stal Mielec |
- | 1:1 | |||
16.05.2021 |
Pogoń Szczecin |
Raków Częstochowa |
17:30 | 1:3 |