AKADEMIA RAKÓW ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z KOLEJNYM KLUBEM

UKS Gmina Rozprza dołączył do Projektu Klubów Filialnych.

Jest to trzynasty klub, który dołączył do tego grona. UKS Gmina Rozprza działa od pięciu lat i ma w swoich szeregach siedem grup szkoleniowych. Aktualnie w klubie trenuje około 120 młodych adeptów piłki nożnej od rocznika 2016 do 2004.  

 

- Pomysł dołączenia jako klub filialny rodził się dość długo. Sondowaliśmy środowisko pobliskie, szukaliśmy odpowiedniej drogi. Ostatecznie zdecydowaliśmy się związać z Akademią Raków, co według nas jest najlepszym rozwiązaniem. Początek współpracy jest bardzo obiecujący. Mam nadzieję, że będziemy wartością dodaną do projektu, a sami wiele zyskamy. Chcemy, aby nasz klub się rozwijał. Mamy nadzieję, że młodzi piłkarze z naszego klubu będą mieli dalszą szansę rozwoju - powiedział Hubert Łukasik, główny trener w UKS-ie Gmina Rozprza. 

 

Warto podkreślić, że w tym miesiącu do projektu Akademii dołączy jeszcze jeden klub.  

 

O działalności Projektu Klubów Filialnych mówił w wywiadzie trener Dawid Krzętowski odpowiedzialny za działalność PKF. Rozmowę znajdziecie TUTAJ