Atrakcje na Prezentacji Kibiców

Nasz plan na piątek? Zakładamy barwy i wpadamy na Prezentację Kibiców. Wspólnie sprawmy, by Hala Częstochowa stała się czerwono-niebieska! Sprawdźcie, jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy.

Od 17:30 będziecie mieli do dyspozycji 10 stanowisk do gry w Strefie Philips z FIFĄ 20, trzy rodzaje dmuchańców (football dart, piłkarski skakaniec, piłkarska zjeżdżalnia), punkt malowania twarzy dla najmłodszych kibiców, a także stacje sprawnościowe prowadzone przez trenerów Akademii. Na zgłodniałych czekać będą stoiska z przekąskami.

 

Każdy z Was będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnie przygotowanej fotobudce. Na scenie wystąpi raper i wieloletni kibic Rakowa, Johnes. Z kolei w klimat głównej części imprezy wprowadzi Was pokaz laserów. 

 

Planujecie uzupełnić swoją kibicowską kolekcję gadżetów? Stoisko klubowe przygotowało na tę okazję specjalną promocję. Kalendarze na 2020 rok (trójdzielny i ścienny) kupicie w cenie 10 złotych, natomiast przy zakupach za minimum 50 złotych oba rodzaje kalendarzy nabędziecie za 1 złoty. 

 

Pod koniec wydarzenia piłkarze będą czekać na możliwość spotkania się z Wami twarzą w twarz, rozmowę, uścisk dłoni, wspólne zdjęcie oraz wymianę autografami.

 

Pamiętajcie, aby ubrać się w czerwono-niebieskie barwy i zabrać ze sobą masę pozytywnej energii. Stwórzmy w Hali Częstochowa niezapomnianą atmosferę! 

 

Szczegółowy harmonogram imprezy możecie znaleźć TUTAJ.