Bryan Nouvier przejdzie zabieg | czerwono-niebieski raport medyczny

Do grona kontuzjowanych zawodników dołączył Bryan Nouvier. Niestety Francuz podczas jednego z treningów poprzedzających mecz z Jagiellonią Białystok, uszkodził łąkotkę.

W najbliższych dniach Bryan przejdzie zabieg kontuzjowanego kolana. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do treningów z drużyną będzie mógł wrócić na początku stycznia. Bryan, trzymamy kciuki za pomyślny przebieg operacji oraz za szybki powrót do zdrowia. Jesteśmy z Tobą! 

 

Za dobrą informację należy bez wątpienia uznać fakt zbliżającego się powrotu do treningów Andrzeja Niewulisa, który w następnym tygodniu, razem z Arkadiuszem Kasperkiewiczem, weźmie udział w zajęciach z drużyną. 

 

Felicio Brown Forbes poddawany jest obecnie serii intensywnych zabiegów, by jak najszybciej wrócić do treningów z drużyną. Przypomnijmy. 28-latek urazu nabawił się w końcówce meczu Raków Częstochowa - Wisła Kraków (1:0) rozegranego w ramach 14. kolejki PKO Ekstraklasy. W 82 minucie na boisku zastąpił go A. Kolev. U Forbesa stwierdzono zerwanie więzadła przyśrodkowego w kolanie MCL. Więcej informacji o urazie Felicio przeczytacie w TYM miejscu.