Informacje dla kibiców udających się na mecz do Bielska-Białej własnym transportem

W czwartek, 19 sierpnia o godzinie 18:00 Czerwono-Niebiescy na Stadionie Miejskim przy ul. Rychlińskiego 21 w Bielsku-Białej rozegrają pierwszy mecz IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA z belgijskim KAA Gent. Osoby, które na mecz udadzą się własnym transportem, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Kibice, którzy na czwartkowy mecz udadzą się własnym transportem, będą mieli kilka możliwości na zaparkowanie swoich pojazdów. Jednym z nich jest parking znajdujący się naprzeciwko stadionu przy ulicy Żywieckiej, usytuowany przy nieczynnym supermarkecie. Tuż obok dostępne są kolejne miejsca parkingowe przy ulicy Dawnej. Kolejna możliwość to parking miejski, znajdujący się niedaleko stadionu przy ulicy Władysława Broniewskiego/PCK.

 

 

Ponadto przypominamy, że wyjazd autokarowy organizowany przez klub odbędzie się w czwartek, 19 sierpnia o godzinie 14:00 spod stadionu przy Limanowskiego 83. Kibic, który zakupi bilet na zorganizowany transport, zobowiązany jest do wydrukowania i okazania biletu w formie papierowej, wsiadając do autokaru. Sprzedaż biletów Ponadto, wszyscy kibice wsiadający do autokaru będą mieli przypisany numer. W związku z tym, powrót nastąpi tylko i wyłącznie tym samym autokarem. 

 

Przypominamy, że wciąż są dostępne bilety na czwartkowe spotkanie. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.