Informacje dla posiadaczy karnetów przed nowym sezonem

Wielkimi krokami zbliżają się emocje nowego sezonu przy Limanowskiego 83! Wszystkich kibiców, którzy posiadają już karnet na kampanię 2022/2023 prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

ZWOLNIJ MIEJSCE, JEŚLI WIESZ, ŻE NIE BĘDZIESZ NA MECZU

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu domowe mecze "Medalików" więcej kibiców będzia mogło obejrzeć z wysokości trybun przy #L83. Aby tego dokonać, wystarczą trzy kroki: 

 

1. Zaloguj się w systemie biletowym na bilety.rakom.com

2. Wejdź w swój karnet

3. Przy wydarzeniu zbliżającego się meczu kliknij "anuluj"

 

Zwolnić miejsce można także bezpośrednio w naszych punktach stacjonarnych, czyli sklepie kibica w Galerii Jurajskiej od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 22:00 oraz Raków FanStore od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 20:00. 

  

ODBIERZ KARNET

 

Kibicom, którzy zakupili karnety na rundę jesienną lub cały sezon 2022/2023, przypominamy o ich odebraniu. Karty kibica czekają na Was w naszym sklepie w Galerii Jurajskiej od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 22:00 oraz Raków FanStore przy Limanowskiego 83 od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 20:00. 

 

MOŻLIWOŚĆ JEDNORAZOWEJ ZMIANY MIEJSCA

 

Posiadacze karnetów całosezonowych oraz na rundę jesienną będą mieć możliwość jednorazowej zmiany swojego miejsca na domowe mecze ligowe. Taka możliwość będzie dostępna do rozpoczęcia spotkania.  

 

Zmiana miejsca może odbyć się wyłącznie w obrębie danej trybuny, na jaką kibic posiada karnet (z wyłączeniem sektora VIP). Można jej dokonać stacjonarnie w naszym sklepie w Galerii Jurajskiej od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 22:00 oraz Raków FanStore od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 20:00. 

 

Aby zmienić miejsce drogą internetową, należy:

- zalogować się na konto w systemie biletowym

- w zakładce „Twoje konto” odnaleźć opcję „Karnety” i kliknąć w szczegóły przypisanego karnetu

- wybrać nowe miejsce i typ biletu

- zakończyć transakcję i pobrać darmowy, jednorazowy bilet na mecz

 

SZYBKA BRAMKA

 

Podobnie jak w poprzednim sezonie do dyspozycji posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która umożliwi szybkie wejście na stadion bez stania w kolejkach. "Szybka bramka" będzie znajdować się przy wejściu na każdy z sektorów. 

 

KUP KARNET, JEŚLI JESZCZE TEGO NIE ZROBIŁEŚ

 

W sprzedaży wciąż znajdują się karnety jesienne oraz na cały sezon 2022/2023! Każdy kibic, który zakupi karnet całosezonowy, otrzyma darmowy bilet na mecz II rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy UEFA z FC Astana! Zakup karnetu na cały sezon zapewnia także pierwszeństwo w zakupie biletów na kolejne mecze w europejskich pucharach (w przypadku awansu do kolejnych rund) i na mecze Pucharu Polski. W tym sezonie po raz pierwszy wprowadziliśmy możliwość zakupu karnetów całosezonowych na raty PayU 0%! Płatność może być rozłożona nawet na 10 rat. Zakup w tym systemie pozwala zachować wszystkie korzyści wynikające z posiadania karnetu na cały sezon. Szczegóły znajdziecie: TUTAJ.

 

Do zobaczenia przy #L83!