Informacje dla posiadaczy karnetów przed rundą wiosenną

Wielkimi krokami zbliżają się emocje w rundzie wiosennej przy Limanowskiego 83! Jeśli posiadasz karnet, zapoznaj się z poniższymi informacjami.

ZWOLNIJ MIEJSCE, JEŚLI WIESZ, ŻE NIE BĘDZIESZ NA MECZU

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu domowe mecze Medalików więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy #L83.

 

Aby tego dokonać, wystarczą trzy kroki: 

1. Zaloguj się w systemie biletowym na bilety.rakow.com

2. Wejdź w swój karnet

3. Przy wydarzeniu zbliżającego się meczu kliknij "anuluj"

 

Zwolnić miejsce można także bezpośrednio w naszych punktach stacjonarnych, czyli sklepie kibica w Galerii Jurajskiej od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00 oraz Raków FanStore od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00. 

 

ODBIERZ KARNET

 

Kibicom, którzy zakupili karnety na rundę wiosenną, przypominamy o ich odebraniu. Karty kibica czekają na Was w naszym sklepie w Galerii Jurajskiej od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00 oraz Raków FanStore przy Limanowskiego 83 od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00, a także w kasach stadionowych w dniu meczowym. 

 

MOŻLIWOŚĆ JEDNORAZOWEJ ZMIANY MIEJSCA

 

Posiadacze karnetów całosezonowych oraz na rundę wiosenną będą mieć możliwość jednorazowej zmiany swojego miejsca na domowe mecze ligowe. Taka możliwość będzie dostępna do rozpoczęcia spotkania.  

 

Zmiana miejsca może odbyć się wyłącznie w obrębie danej trybuny, na jaką kibic posiada karnet (z wyłączeniem sektora VIP). Można jej dokonać stacjonarnie w naszym sklepie w Galerii Jurajskiej od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 22:00 oraz Raków FanStore od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00. 

 

Aby zmienić miejsce drogą internetową, należy:

Aby zmienić miejsce drogą internetową, należy:

1. Zalogować się na konto w systemie biletowym

2. W zakładce „Twoje konto” odnaleźć opcję „Karnety” i kliknąć w szczegóły przypisanego karnetu

3. Przy wybranym meczu kliknąć w ikonę "Zmień miejsce"

4. Wybrać nowe miejsce z mapy stadionu i typ biletu

5. Zakończyć transakcję i pobrać darmowy, jednorazowy bilet na mecz

 

SZYBKA BRAMKA

 

Podobnie jak w poprzednim sezonie do dyspozycji posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która umożliwi wejście na stadion bez stania w kolejkach. "Szybka bramka" będzie znajdować się przy wejściu na każdy z sektorów. 

 

KUP KARNET, JEŚLI JESZCZE TEGO NIE ZROBIŁEŚ

 

Pamiętajcie, że wciąż trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Posiadanie karnetu to jedyna gwarancja miejsca na stadionie podczas najważniejszych meczów tego sezonu. Szczegóły znajdziecie: TUTAJ.

 

KONTAKT:

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu na adres: [email protected].

 

Do zobaczenia przy #L83!