Informacje dotyczące biletów na mecz Raków Częstochowa - Wisła Płock

Już w sobotę, 18 lipca, o godzinie 17:30 Raków Częstochowa podejmie na GIEKSA Arenie Wisłę Płock w meczu 37. kolejki PKO Ekstraklasy. Sprawdź, jak możesz nabyć bilet na to spotkanie.

Od niedzieli, 5 lipca, od godziny 9:00 posiadacze karnetów na sezon 2019/2020 mogą odbierać darmowe bilety na mecz Raków Częstochowa - Wisła Płock. Instrukcję, jak to zrobić, znajdziesz TUTAJ.

 

Jeżeli nie masz karnetu, nic nie szkodzi. Już teraz kup karnet na sezon 2020/2021, a ostatni mecz rundy finałowej sezonu 2019/2020 obejrzysz z trybun GIEKSA Areny zupełnie za darmo! Więcej informacji na ten temat zobaczysz TUTAJ.

 

Zachęcamy także obecnych karnetowiczów do przedłużania swoich stałych wejściówek. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy promocyjną cenę - pamiętajcie, że nasza oferta trwa tylko do 37. kolejki PKO Ekstraklasy. To już naprawdę ostatni moment, by z niej skorzystać! Szczegóły TUTAJ.

 

Co istotne, ze względów sanitarnych, Klub nie będzie organizował wyjazdów autokarowych na GIEKSA Arenę. Wyjazdy na mecze będziecie musieli odbywać na własną rękę.