Informacje organizacyjne przed meczem z Cracovią

W sobotę, 18 marca o godzinie 20:00 ponownie spotkamy się przy Limanowskiego 83. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przez meczem z Cracovią.

Wszystkie bilety na sobotni mecz zostały wyprzedane. W systemie biletowym mogą się pojawiać pojedyncze wolne miejsca zwalniane przez karnetowiczów. 

 

W dniu meczu z Cracovią o godzinie 10:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz 28. kolejki z Widzewem Łódź, który rozegramy w niedzielę, 16 kwietnia o godzinie 15:00. Szczegóły dotyczące sprzedaży znajdziecie: TUTAJ.

 

W związku z utrudnieniami na drogach zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Ponownie zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 19:30, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy drużynie, że o kolejne zwycięstwo gramy razem. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Przed meczem z Cracovią od godziny 17:00 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, w której znajdzie się strefa relaksu, punkt gastronomiczny, oraz wiele innych atrakcji dla najmłodszych kibiców. W strefie pojawi się również jeden z zawodników Medalików. Więcej informacji: TUTAJ.

 

Kibiców wybierających się na sobotni mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków - Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 22:00-22:10.

  

Pamiętajcie, że przez 90 minut walczymy razem o zwycięstwo, dlatego niezależnie od wyniku zostańcie na trybunach o kilka minut dłużej, byśmy mogli wspólnie zakończyć widowisko wspólnymi śpiewami i oklaskami!

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 18:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

 

INFORMACJE DLA POSIADACZY KARNETÓW:

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu mecz z Cracovią więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy L83. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy L83!