Informacje organizacyjne przed meczem z FC Kopenhaga

Przed nami pierwsza bitwa o fazę grupową Ligi Mistrzów. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed meczem z FC Kopenhaga, który zostanie rozegrany na stadionie ArcelorMittal Park w Sosnowcu.

Wszystkie dostępne bilety na wtorkowy mecz zostały wyprzedane!

 

W dniu meczowym od godziny 10:00 otwarta będzie kasa stadionowa w Sosnowcu, gdzie będzie możliwość ewentualnej zmiany danych na biletach. 

 

Pamiętajcie o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Przypominamy o możliwości transportu na mecz Kolejami Śląskimi. Szczegóły: TUTAJ. Dodatkowo informujemy, że na Dworcu Głównym PKP w Sosnowcu przy ulicy Kilińskiego będą na Was czekać darmowe, czerwono-białe autobusy z oznaczeniem "MECZ". Podczas jednego kursu autobusy mogą zabrać ok 400 osób. Autobusy dowiozą Was pod halę przed wjazdem na parking stadionu. Z tego samego miejsca po meczu autobusy wyruszą w kierunku Dworca.

 

Kibice, którzy wybierają się na mecz własnym transportem będą mieli kilka możliwośći do zaparkowania swoich pojazdów. Szczegóły: TUTAJ.

 

Od godziny 18:00 przy stadionie w Sosnowcu otwarte będą stoiska z gadżetami. Znajdziecie tam między innymi dedykowane gadżety na mecz z FC Kopenhaga. 

 

Bramy na stadionu zostaną otwarte o godzinie 19:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.