Informacje organizacyjne przed meczem z Koroną Kielce

W niedzielę rozegramy ostatni mecz w 2023 roku, w którym przy Limanowskiego 83 podejmiemy Koronę Kielce. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed tym spotkaniem.

W sprzedaży pozostały bilety na niedzielne spotkanie. Możecie je nabyć online TUTAJ, a także stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz w Galerii Jurajskiej. W dniu meczowym wejściówki będą dostępne również w kasach stadionu od godziny 10:00. 

  

W kasach będziecie mogli nabyć również karnety na rundę wiosenną sezonu 2023/2024. Szczegóły: TUTAJ.

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się ostatnim meczem w tym roku od początku. Zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki, która rozpocznie się o godzinie 14:30. 

 

Podobnie jak na poprzednim meczu w miejscu strefy FanZone pojawi się "Mistrzowska" oraz strefa food trucków, która będzie czynna od godziny 13:00. Każdy kibic posiadający bilet będzie mógł skorzystać z 50% rabatu w Mistrzowskiej. Dodatkowo na stadionie czekać będzie na Was bezpłatna herbata.

 

Na meczu z Koroną Kielce gościem będzie Tomáš Petrášek, któremu w przerwie spotkania wspólnie podziękujemy za 7 wspaniałych lat w czerwono-niebieskich barwach!

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Raków FanStore, w którym znajdziecie między innymi koszulki meczowe, świąteczne swetry oraz gadżety, nowe czapki ziomowe czy szaliki. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 13:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.