Informacje organizacyjne przed meczem z Lechem Poznań

W niedzielę, 14 maja o godzinie 17:30 ponownie spotkamy się przy Limanowskiego 83. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przez meczem z Lechem Poznań.

Wszystkie bilety na niedzielny mecz zostały wyprzedane. W systemie biletowym mogą się pojawiać pojedyncze wolne miejsca zwalniane przez karnetowiczów. 

 

W dniu meczu z Lechem o godzinie 10:00 rozpocznie się sprzedaż karnetów na sezon 2023/2024. Szczegóły dotyczące sprzedaży znajdziecie: TUTAJ.

 

Tego samego dnia o godzinie 10:00 rozpocznie się również sprzedaż pojedynczych biletów na ostatni mecz tego sezonu, w którym przy Limanowskiego 83 zagramy z KGHM Zagłębiem Lubin. Więcej informacji: TUTAJ.

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Ponownie zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 17:00, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie podziękujmy drużynie za mistrzostwo Polski oraz pokażemy, że o kolejne zwycięstwo gramy razem. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Na mecz z Lechem warto wybrać się wcześniej. Od godziny 14:30 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, której gościem będzie jeden z zawodników Rakowa. Ponadto o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie organizowane przez Fundację "Zatrzymać Czas", a w strefie pojawią się legendy polskiej piłki: Włodzimierz Lubański, Jan Domarski, Kazimierz Kmiecik, Grzegorz Lato oraz Lesław Ćmikiewicz. 

 

W związku ze statusem meczu podwyższonego ryzyka przypominamy, że w punktach gastronomicznych sprzedawane będzie piwo bezalkoholowe. 

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków - Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 19:30-19:40.

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Znajdziecie tam między innymi czerwone koszulki, bluzy i szaliki z mistrzowskiej kolekcji. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Przypominamy, że trwa trzecia edycja konkursu plastycznego "Raków oczami dzieciaków" dla najmłodszych kibiców Medalików. Konkursowe prace będzie można oddać w dniu meczu w Raków FanStore. Szczegóły: TUTAJ.

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 15:30. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

 

INFORMACJE DLA POSIADACZY KARNETÓW:

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu mecz z Lechem Poznań więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy L83. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy L83!