Informacje organizacyjne przed meczem z Lechem Poznań

Przed nami kolejne emocje przy Limanowskiego 83! Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed niedzielnym meczem z Lechem Poznań.

Wszystkie bilety na niedzielne spotkanie zostały wyprzedane. Tym samym 5500 czerwono-niebieskich kibiców będzie wspierało Medalików w meczu z Lechem. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun.

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 15:30. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się tym spotkaniem od początku. Zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki, która rozpocznie się o godzinie 17:00. 

 

Na niedzielny mecz warto wybrać się wcześniej i zawitać do strefy FanZone, która będzie czynna od godziny 14:30 w nowej lokalizacji. Gościem strefy będzie Ben Lederman. (SZCZEGÓŁY

 

O godzinie 17:00 przy trybunach B oraz C pojawi się były zawodnik Rakowa, Piotr Mandrysz, z którym będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie oraz zebrać autograf. (WIĘCEJ INFORMACJI)

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. 

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Raków FanStore, w którym znajdziecie między innymi koszulki meczowe, nowe bluzy, kolekcję adidas czy szaliki. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Kibice, którzy zakupili bilety na trybunę D (gości), wejdą na nasz stadion przez bramę nr 1.