Informacje organizacyjne przed meczem z Lechią Gdańsk

W piątek, 28 kwietnia o godzinie 20:30 ponownie spotkamy się przy Limanowskiego 83. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przez meczem z Lechią Gdańsk.

Wszystkie bilety na piątkowy mecz zostały wyprzedane. W systemie biletowym mogą się pojawiać pojedyncze wolne miejsca zwalniane przez karnetowiczów. 

 

W dniu meczu z Lechią o godzinie 10:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz 32. kolejki z Lechem Poznań, który rozegramy w niedzielę, 14 maja o godzinie 17:30. Szczegóły dotyczące sprzedaży znajdziecie: TUTAJ.

  

W dniu meczowym od godziny 10:00 będzie możliwość odbierania biletów oraz koszulek na finał Fortuna Pucharu Polski przez osoby, które zapisały się w dniach 6-23 kwietnia. Szczegóły: TUTAJ.

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Ponownie zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 20:00, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy drużynie, że o kolejne zwycięstwo gramy razem. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Na mecz z Lechią warto wybrać się wcześniej. Od godziny 17:30 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone połączona z miasteczkiem forBET, w której znajdzie się strefa relaksu, punkt gastronomiczny, bramki celnościowe, stoiska do gry FIFA i wiele innych atrakcji. Gościem strefy w godzinach 19:00 - 19:35 będzie Tomáš Petrášek. Więcej informacji: TUTAJ.

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków - Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 22:30-22:40.

  

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 18:30. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

 

INFORMACJE DLA POSIADACZY KARNETÓW:

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu mecz z Lechią Gdańsk więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy L83. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy L83!