Informacje organizacyjne przed meczem z Piastem Gliwice

W sobotę rozegramy pierwszy domowy mecz w 2024 roku, w którym przy Limanowskiego 83 podejmiemy Piasta Gliwice. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed tym spotkaniem.

W sprzedaży pozostały już tylko bilety na trybuny VIP 9 oraz VIP 11. Ponadto w systemie mogą pojawiać się pojedyncze bilety na inne miejsca ze zwolnień karnetowiczów. 

  

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

W sobotę wypada Dzień Kota. W związku zachęcamy wszystkich do adopcji czworonogów. Dodatkowo w dniu meczu będziemy zbierać karmę dla kotów z częstochowskiego schroniska. Szczegóły: TUTAJ.

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się tym spotkaniem od początku. Zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki, która rozpocznie się o godzinie 19:30. 

 

Podobnie jak na ostatnich meczach w 2023 roku w miejscu strefy FanZone pojawi się "Mistrzowska", która będzie czynna od godziny 17:00. 

 

O godzinie 19:20 przy trybunach B oraz C pojawi się Giannis Papanikolaou, z którym będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie oraz zebrać autograf.  

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. 

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Raków FanStore, w którym znajdziecie między innymi koszulki meczowe, świąteczne swetry oraz gadżety, nowe czapki ziomowe czy szaliki. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 18:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.