Informacje organizacyjne przed meczem z Pogonią Szczecin

W środę, 31 sierpnia przy Limanowskiego 83 rozegramy zaległy mecz 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Pogonią Szczecin. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W sprzedaży pozostały jeszcze bilety na środowy mecz. Ich sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (10:00-20:00), w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej (10:00-22:00) oraz online TUTAJ. W dniu meczowym bilety będą dostępne również w kasach stadionowych od godziny 10:00. 

 

W środę, 31 sierpnia o godzinie 10:00 wystartuje sprzedaż dwupaków na ligowe mecze z Legią Warszawa oraz Radomiakiem Radom. Wejściówki będzie można nabyć w kasach biletowych od godziny 10:00 do ostatniego kibica. Więcej informacji: TUTAJ.

 

Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy #L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Pamiętajcie, że przez 90 minut walczymy razem o zwycięstwo, dlatego niezależnie od wyniku zostańcie na trybunach o kilka minut dłużej, byśmy mogli wspólnie zakończyć widowisko wspólnymi śpiewami i oklaskami!

 

Na mecz z Pogonią warto wybrać się wcześniej. Od godziny 15:00 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, w której znajdzie się strefa relaksu, punkt gastronomiczny, bramki celnościowe i wiele innych atrakcji. Więcej informacji: TUTAJ.

 

W związku ze statusem meczu podwyższonego ryzyka przypominamy, że w punktach gastronomicznych sprzedawane będzie piwo bezalkoholowe. 

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. W ofercie sklepu znajdziecie między innymi najnowsze koszulki meczowe oraz odzież z kolekcji 4F. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Wybierając się na mecz, pamiętaj, że możesz wesprzeć Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Autyzmem. Aby to zrobić wystarczy zabrać ze sobie nakrętki i wrzucić je do specjalnego pojemnika. Więcej informacji: TUTAJ.

 

Kibiców wybierających się na środowy mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32, 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 20:00-20:10. 

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie. Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 16:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

INFORMACJE DLA POSIADACZY KARNETÓW:

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu domowe mecze Medalików więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy #L83. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Do zobaczenia przy #L83!