Informacje organizacyjne przed meczem z Radomiakiem Radom

W niedzielę ponownie spotkamy się przy Limanowskiego 83. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed meczem z Radomiakiem Radom.

Wszystkie dostępne bilety na to spotkanie zostały wyprzedane. W systemie mogą pojawiać się pojedyncze wejściówki ze zwolnień karnetowiczów.  

 

W dniu meczowym w sprzedaży pojawią się pojedyncze bilety na czwartkowy mecz fazy grupowej Ligi Europy z SK Sturm Graz, który odbędzie się na stadionie ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Szczegóły znajdziecie: TUTAJ.

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 14:30, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy, że o kolejne zwycięstwo gramy razem. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Na mecz z Radomiakiem warto wybrać się wcześniej. Od godziny 12:00 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, gdzie znajdzie się strefa gastronomiczna oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. Gościem strefy będzie jeden z zawodników Rakowa. Szczegóły: TUTAJ.

  

W związku ze statusem meczu podwyższonego ryzyka przypominamy, że w punktach gastronomicznych sprzedawane będzie piwo bezalkoholowe. 

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. Po zakończeniu spotkania dostępny będzie dodatkowy tramwaj. Dla tego kursu nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 17:00-17:10.

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Znajdziecie tam między innymi nowe koszulki meczowe, szaliki oraz wiele innych czerwono-niebieskich gadżetów. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 13:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.