Informacje organizacyjne przed meczem z Widzewem Łódź

W niedzielę, 16 kwietnia o godzinie 15:00 po blisko miesięcznej przerwie ponownie spotkamy się przy Limanowskiego 83. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przez meczem z Widzewem Łódź.

Wszystkie bilety na niedzielny mecz zostały wyprzedane. W systemie biletowym mogą się pojawiać pojedyncze wolne miejsca zwalniane przez karnetowiczów. 

 

Po niedzielnym meczu z Widzewem do sprzedaży trafią karnety w obniżonej cenie, które zapewnią Wam miejsce na trybunach podczas najważniejszych meczów tego sezonu. Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży znajdziecie: TUTAJ.

 

Trwają zapisy kibiców na finał Fortuna Pucharu Polski, w którym 2 maja na Stadionie Narodowym zagramy z Legią Warszawa. Możliwość zapisów będzie dostępna również w dniu meczowym. Wszystkie najważniejsze informacje znajdują się: TUTAJ.

 

W dniu meczowym od godziny 10:00 będzie odbywać się wydawanie biletów dla osób, które dokonały zapisu na wyjazd na finał Fortuna Pucharu Polski w dniach 06.04 – 12.04. Szczegóły: TUTAJ.

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Ponownie zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 14:30, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy drużynie, że o kolejne zwycięstwo gramy razem. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Przed meczem z Widzewem od godziny 12:00 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, w której znajdzie się strefa relaksu, punkt gastronomiczny, oraz wiele innych atrakcji dla najmłodszych kibiców. Gościem strefy o godzinie 13:30 będzie Patryk Kun. O 14:10 na trybunie B oraz C pojawi się natomiast Andrzej Kretek, były bramkarz Medalików, który występował w Rakowie w latach 1995-1998.  Kliknij po więcej informacji - TUTAJ.

 

W związku ze statusem meczu podwyższonego ryzyka przypominamy, że w punktach gastronomicznych sprzedawane będzie piwo bezalkoholowe. 

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków - Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 17:00-17:10.

 

Pamiętajcie, że przez 90 minut walczymy razem o zwycięstwo, dlatego niezależnie od wyniku zostańcie na trybunach o kilka minut dłużej, byśmy mogli wspólnie zakończyć widowisko wspólnymi śpiewami i oklaskami!

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 13:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

 

INFORMACJE DLA POSIADACZY KARNETÓW:

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu mecz z Widzewem więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy L83. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy L83!