Patryk Kun gościem strefy FanZone przed meczem z Widzewem Łódź

Przed niedzielnym meczem z Widzewem Łódź od godziny 12:00 dostępna będzie strefa FanZone dla wszystkich kibiców Medalików. Gościem przedmeczowej strefy będzie Patryk Kun.

W strefie znajdą się czerwono-niebieskie leżaki, strefa chollout i punkt gastronomiczny, w którym dostępny będzie grill oraz przekąski dla dzieci. W związku ze statusem meczu podwyższonego ryzyka przypominamy, że w punktach gastronomicznych sprzedawane będzie piwo bezalkoholowe. 

 

Gościem strefy będzie Patryk Kun, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie oraz dostać autograf. Towarzyszyć mu będzie Rycerz Medalik. Zawodnik Rakowa będzie obecny od godziny 13:30 do 14:00. 

 

Od godziny 14:10 do 14:40 na trybunie B oraz C pojawi się natomiast Andrzej Kretek, były zawodnik Rakowa Częstochowa, który w latach 1995-1998 występował w czerwono-niebieskich barwach. Więcej o Andrzeju Kretku przeczytacie: TUTAJ.

 

Młodsi kibice będą mogli wziąć udział w rozgrzewce sportowej, konkurencjach z piłką czy spróbować swoich umiejętności w strzałach na bramkę. W tym samym czasie odbywać się będzie malowanie twarzy. 

 

Strefa będzie otwarta od godziny 12:00 i będzie dostępna dla kibiców do godziny 14:50.