Informacje organizacyjne przed meczem z Wisłą Płock

W sobotę, 5 listopada o godzinie 20:00 rozegramy ostatni mecz przy Limanowskiego 83 w 2022 roku, w którym zagramy z Wisłą Płock. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W sprzedaży pozostały ostatnie bilety. Sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie od poniedziałku do soboty w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (10:00-20:00), w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej (10:00-22:00) oraz online TUTAJ. W dniu meczowym bilety będą dostępne również w kasach stadionowych od godziny 10:00.

 

Tego samego dnia o godzinie 10:00 rozpocznie się otwarta sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Swoje karnety mogą już przedłużać posiadacze karnetów na rundę jesienną. Szczegóły znajdziecie: TUTAJ.

 

W związku z utrudnieniami na drogach zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, aby emocjonować się meczem z Wisłą Płock od pierwszego gwizdka. 

 

Od godziny 18:30 między trybuną B a C dostępne będzie stoisko z medalami za wicemistrzostwo oraz Superpuchar Polski, z którymi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Akcja potrwa do godziny 19:45. 

 

Kibiców wybierających się na sobotni mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32, 35, 58. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 22:00-22:10. 

 

Względem poprzednich meczów przy Limanowskiego 83 zabraknie strefy FanZone. Od godziny 18:00 na stadionie będzie odbywać się natomiast malowanie twarzy, do czego namawiamy szczególnie najmłodszych fanów. 

 

Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy #L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Raz jeszcze zwracamy się również z prośbą o zrezygnowanie z przynoszenia na mecz plakatów z prośbami o koszulki. Pełny komunikat w tej sprawie prezentujemy: TUTAJ.

 

Pamiętajcie, że przez 90 minut walczymy razem o zwycięstwo, dlatego niezależnie od wyniku zostańcie na trybunach o kilka minut dłużej, byśmy mogli wspólnie zakończyć widowisko wspólnymi śpiewami i oklaskami!

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. Przypominamy również, że po każdym domowym meczu przez 24 godziny będziecie mogli zakupić koszulkę meczową z personalizacją strzelców bramki w promocyjnej cenie 249 zł (model domowy i wyjazdowy) lub 269 zł (trzeci komplet)!

 

Przed meczem będzie działał specjalny punkt, podczas którego będzie można przekazać książki polskim dzieciom w Karagandzie. Związek Polaków w Kazachstanie będzie wdzięczny również za datki w postaci odzieży. Paczka do naszych rodaków zostanie wysłana 11 listopada - w święto niepodległości.

  

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 18:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

INFORMACJE DLA POSIADACZY KARNETÓW:

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu mecz z Wisłą Płock więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy #L83. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy #L83!