Informacje organizacyjne przed meczem ze Śląskiem Wrocław

Przed nami ostatnie w tym sezonie emocje przy Limanowskiego 83! Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed sobotnim meczem ze Śląskiem Wrocław.

Wszystkie bilety na sobotnie spotkanie zostały wyprzedane. W systemie sprzedaży mogą pojawiać się pojedyncze wejściówki ze zwolnień karnetowiczów. 

 

Od godziny 10:00 posiadacze karnetów na sezon 2023/2024 będą mogli zakupić abonamenty na nowe rozgrywki w kasach biletowych. (WIĘCEJ)

 

Od godziny 10:00 do 17:00 będzie trwał Finał Sezonu. Na naszych gości czeka masa atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i naszych starszych sympatyków. (WIĘCEJ)

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun.

 

Bramy stadionu przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 15:30. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się tym spotkaniem od początku. Zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki, która rozpocznie się o godzinie 17:00. 

 

Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów.

  

Kibiców wybierających się na sobotni mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. 

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Raków FanStore, w którym znajdziecie między innymi koszulki meczowe, nowe bluzy, kolekcję adidas czy szaliki. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami.

 

Po zakończeniu spotkania odbędzie się ceremonia wręczenia medali zespołowi Śląska Wrocław.