Informacje organizacyjne przed meczem ze Stalą Mielec

Już w poniedziałek kolejne ligowe emocje przy Limanowskiego 83. Czerwono-Niebiescy w meczu 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy zagrają z PGE FKS Stalą Mielec. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W dniu meczowym sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w nowych kasach stadionu (wejście bramą od strony pętli tramwajowem) od godziny 9:00, w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej od godziny 10:00 oraz online na bilety.rakow.com

 

Tuż po zakończonym spotkaniu do sprzedaży trafią pojedyncze wejściówki na ligowy mecz z Legią Warszawa, który odbędzie się w sobotę, 19 marca o godzinie 15:00. Aktualnie wciąż trwa sprzedaż dwupaków na spotkania ze Stalą Mielec oraz Legią Warszawa. Więcej informacji: TUTAJ.

 

W dniu meczu ze Stalą Mielec prowadzona będzie zbiórka najpotrzebniejszych produktów, które następnie dostarczone zostaną na granicę oraz do ukraińskich centrów pomocowych we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem. Zbiórka prowadzona będzie w poniedziałek od godziny 10:00 do 19:00 pod namiotem ustawionym przy bramie wjazdowej stadionu MSP "Raków" od ul. Limanowskiego 83. Więcej o akcji i listę najpotrzebniejszych produktów znajdziecie: TUTAJ

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie sklep kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego klienta. W sprzedaży znajdzie się pełna gama ubrań oraz gadżetów Czerwono-Niebieskich. W promocyjnej cenie będą natomiast czekać na Was produkty z kolekcji Macron z wyjątkiem koszulek meczowych na sezon 2021/2022.  

 

Podczas spotkania czynne będą także stoiska z gadżetami, zlokalizowane przy trybunie A oraz C. 

  

Podobnie jak na poprzednich meczach, wprowadziliśmy "szybką bramkę" przy trybunie A oraz C, przez którą będą mogli wejść posiadacze karnetów.

  

Z powodu trwającej modernizacji podczas meczu ze Stalą Mielec wyłączony z użytkowania będzie sektor kibiców gości.

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie oraz karnecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 16:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

Osoby wybierające się na mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej.

 

Do zobaczenia przy #L83!