Podsumowanie 24. kolejki Zina IV Ligi

Za nami 24 seria spotkań w Grupie 1 Zina IV Ligi. Na szczycie tabeli status quo zostało zachowane, a nasz Raków II dopisał do swojego dorobku kolejne 3 punkty.

Podopieczni trenera Tomasza Kuźmy wygrali w niedzielę z Unią Dąbrowa Górnicza 5:1. O tym pojedynku pisaliśmy TUTAJ. Raków II lideruje w tabeli Grupy 1. Ma w swoim dorobku 52 punkty i o 8 oczek wyprzedza Wartę Zawiercie.

Wicelider podejmował w miniony weekend na własnym stadionie Unię Kosztowy. Gospodarze pewnie zwyciężyli 4:1. Gole dla Warty zdobyli: Damian Adamiecki, Norbert Bębenek (x2) i Dawid Wrona. Z kolei Unia zdołała odpowiedzieć jedynie trafieniem Macieja Wolnego.

Nasz najbliższy rywal - Przemsza Siewierz - przegrał 1:2 u siebie ze Zniczem Kłobuck. Goście już do przerwy prowadzili 2:0 po golach Dawida Wojtyry. Z kolei Przemsza w 58. minucie strzeliła bramkę, a jej autorem był Alex Tyszczak. Ekipa z Siewierza zajmuje 15. miejsce w tabeli.