[Raków II] Adrian Balboa: Chcemy efektownie zakończyć sezon

W sobotę rezerwy Rakowa zagrają z Jednością 32 Przyszowice. - Cel jest jasny. Pozostać na pozycji lidera - mówi Adrian Balboa.

Ostatni mecz Czerowono-Niebieskich to popis strzelecki Hiszpana. Piłkarzowi rodem z Półwyspu Iberyjskiego nie przeszkadzała śnieżna pogoda. - Osobiście jestem bardzo zadowolony z dwóch zdobytych bramek. Jako zespół potrzebowaliśmy trzech punktów, żeby wrócić na zwycięski szlak po remisie w ostatnim spotkaniu - mówi Balboa.

 

Raków II w następnej kolejce zagra z Jednością 32 Przyszowice. Przeciwnicy Czerowono-Niebieskich zamykają tabelę Zina IV Ligi. - Cel jest jasny: pozostać dalej na pozycji lidera i wywalczyć grę w barażach. Przede wszystkim chcemy efektownie zakończyć sezon. Jeśli będziemy mieli możliwość uczestniczenia w barażach, będziemy damy z siebie wszystko - tłumaczy Hiszpan.

 

Balboa wrócił do Rakowa. Jesienią występował w pierwszoligowym GKS-ie Jastrzębie. - Wróciłem tutaj po coś. Zeszły rok był bardzo dobry i szczęśliwy. W momencie, kiedy pojawiła się opcja powrotu, to nie musiałem się zastanawiać.

 

ZAPOWIEDŹ MECZU Z JEDNOŚCIĄ 32 PRZYSZOWICE

 

Początek meczu w Przyszowicach w sobotę o 17:00.