Święta na Rakowie!

To był magiczny, czerwono-niebieski czas przy Limanowskiego 83. Kibice wspólnie ubierali choinkę, zwiedzali obiekty klubowe i przygotowali ozdoby świąteczne. Najmłodsi uczestnicy programu Raków 4 Future zostali pasowani na Rakowiaków!

Święta na Rakowie zaczęły się od uroczystego pasowania na Rakowiaka. Przedszkolaki biorące udział w programie Raków 4 Future zostały uroczyście przyjęte do czerwono-niebieskiej rodziny. Pasowania dokonał nie kto inny jak sam Rycerz Medalik. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, smyczkę, naklejki oraz bon rabatowy do firmy 4F

 

Więcej o Raków 4 Future możesz przeczytać TUTAJ.

 

Wszyscy kibice, którzy 11 grudnia przybyli na Limanowskiego 83 mogli zobaczyć niedostępne wcześniej dla kibiców zakamarki klub. Dużą popularnością cieszyła się szatnia piłkarzy i możliwość zrobienia sobie zdjęcia na miejscu ulubionego zawodnika. Oprócz tego kibice dowiedzieli się, jak wygląda odprawa przedmeczowa, pokój trenera Papszuna oraz konferencja prasowa.

 

W budynku klubowy trwało wielkie przygotowywanie ozdób świątecznych, które potem zawisły na klubowej choince. W wieszaniu czerwono-niebieskich bombek pomagali strażacy z OSP Błeszno. Do tego na kibiców czekały klubowe trofea oraz strefa gastronomiczna!

 

Medaliki, dziękujemy, że byliście z nami!