Trwa sprzedaż biletów na mecz z Piastem Gliwice

W piątek, 27 stycznia o godzinie 10:00 wystartowała sprzedaż biletów na pierwszy mecz przy Limanowskiego 83 w 2023 roku! Spotkanie z Piastem Gliwice odbędzie się w sobotę, 4 lutego o godzinie 15:00.

Przed nami runda wiosenna, która zapowiada się niezwykle emocjonująco! Wierzymy, że na każdym spotkaniu trybuny wypełnią się po same brzegi, a doping kibiców poniesie zawodników do kolejnych zwycięstw. Pierwszą okazją do spotkania przy L83 będzie mecz z Piastem Gliwice.

 

Bilety można nabyć online TUTAJ, a także stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej. Sprzedaż biletów na trybunę B jest prowadzona również w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20 oraz Limanowskiego 83. 

 

 

Godziny otwarcia Raków FanStore przy Limanowskiego 83:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00

  

Godziny otwarcia sklepu w Galerii Jurajskiej:

- od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00

 

Godziny otwarcia kas stadionowych:

- sobota (4 lutego) od godziny 10:00

 

Kontakt:

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu na adres: [email protected].

 

Pamiętajcie, że wciąż trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Posiadanie karnetu to gwarancja miejsca na stadionie podczas najważniejszych meczów tego sezonu. Szczegóły: TUTAJ

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu mecz z Piastem Gliwice więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy #L83. 

 

Do zobaczenia przy #L83!