Wszystkie bilety na mecz z FC Kopenhaga wyprzedane!

Wszystkie bilety na wtorkowy mecz IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów z FC Kopenhaga zostały wyprzedane!

Pierwszy mecz IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów odbędzie się we wtorek, 22 sierpnia o godzinie 21:00 na stadionie ArcellorMittal Park w Sosnowcu. Rewanż zostanie rozegrany w środę, 30 sierpnia o godzinie 21:00 na Parken w Danii. 

 

Wszystkie bilety na wtorkowy mecz zostały wyprzedane! 

 

Od godziny 10:00 otwarta będzie kasa stadionowa w Sosnowcu, gdzie będzie możliwość ewentualnej zmiany danych na biletach. 

 

  

 

 

Transport:

Istnieje możliwości wykupienia transportu w obie strony z Częstochowy na stadion ArcellorMittal Park w Sosnowcu zorganizowanego przez sponsora klubu, Biuro Podróży „Wesley”. Rezerwacji można dokonać, klikając TUTAJ.

 

Zachęcamy kibiców wybierających się do Sosnowca na mecz z FC Kopenhaga do podróży Kolejami Śląskimi! Dzięki porozumieniu klubu z przewoźnikiem, do dyspozycji fanów będą dodatkowe pociągi. Szczegóły: TUTAJ.

 

Najczęściej zadawane pytania:

Jeśli masz jakieś wątpliwości i potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu na adres [email protected]. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Gdzie można zakupić bilety?

- BILETY.RAKOW.COM

- w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (w dni robocze od 10:00 do 20:00)

- w sklepie w Galerii Jurajskiej (od poniedziałku do soboty od 10:00 do 22:00)

- w sklepie kibica Medalik (tylko na trybunę B)

 

Komu przysługują bilety ulgowe i dziecięce?

Zniżka ulgowa dostępna jest dla uczniów i studentów do 26. roku życia z aktualną legitymacją oraz seniorów, którzy ukończyli 70 lat. Zniżka dziecięca przysługuje dzieciom, które nie ukończyły 13. roku życia.

 

Ile biletów mogę kupić w ramach jednej transakcji?

Jedna osoba może zakupić aż 8 biletów w jednej transakcji, dzięki czemu wraz z rodziną i znajomymi można zasiąść obok siebie. (Dotyczy tylko sprzedaży otwartej)

 

"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz RKS gra!"