Wystartowała sprzedaż karnetów na rundę jesienną

W piątek, 7 lipca o godzinie 10:00 rozpoczęła się sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2023/2024. Prezentujemy szczegółowe informacje oraz cennik.

Karnet na rundę jesienną gwarantuje oszczędność środków, miejsce na trybunach na wszystkich ligowych meczach w rundzie jesiennej oraz zapewnia rezerwację miejsca podczas sprzedaży karnetów na rundę wiosenną. Karnet nie zawiera pozostałych korzyści wynikających z posiadania wejściówki całosezonowej, takich jak darmowy bilet na mecz Superpucharu, czy pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze rozgrywek UEFA i Fortuna Pucharu Polski.

 

W rundzie jesiennej sezonu 2023/2024 PKO BP Ekstraklasy rozegramy 10 meczów w roli gospodarza. Pierwszy z nich odbędzie się w sobotę, 22 lipca z Jagiellonią Białystok. W kolejnych miesiącach czekają nas spotkania między innymi z Widzewem Łódź, Cracovią czy Radomiakiem Radom. Runda jesienna potrwa do 17 grudnia 2023 roku.

 

Terminarz meczów domowych:

22 lipca vs. Jagiellonia Białystok

5 sierpnia vs. Warta Poznań

19-20 sierpnia vs. PGE FKS Stal Mielec

3-4 września vs. Puszcza Niepołomice

16-17 września vs. ŁKS Łódź

30 września - 1 października vs. Radomiak Radom

28-29 października vs. Widzew Łódź

4-5 listopada vs. KGHM Zagłębie Lubin

25-26 listopada vs. Cracovia

16-17 grudnia vs. Korona Kielce

 

Karnety można nabyć online TUTAJ, a także stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej. Karnety na trybunę B będą również dostępne w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20 oraz przy Limanowskiego 83. Szczegółowe informacje znajdziecie na profilu Stowarzyszenia Kibiców "Wieczny Raków" - TUTAJ.

 

Przypominamy, że wciąż możecie zakupić całosezonowy karnet, który zapewnia miejsce na trybunach na wszystkich domowych meczach PKO BP Ekstraklasy, gwarantuje darmowy bilet na mecz o Superpuchar Polski oraz pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze rozgrywek UEFA i Fortuna Pucharu Polski. Szczegóły sprzedaży - TUTAJ.

 

 

 

Najczęściej zadawane pytania

 

Jeśli masz jakieś wątpliwości i potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu na adres [email protected]. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Gdzie można zakupić karnety?

- BILETY.RAKOW.COM

- w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (w dni robocze od 10:00 do 20:00)

- w sklepie w Galerii Jurajskiej (od poniedziałku do soboty od 10:00 do 22:00)

- w sklepie kibica Medalik (tylko na trybunę B – szczegóły TUTAJ)

 

Komu przysługują bilety ulgowe i dziecięce?

Zniżka ulgowa dostępna jest dla uczniów i studentów do 26. roku życia z aktualną legitymacją oraz seniorów, którzy ukończyli 70 lat. Zniżka dziecięca przysługuje dzieciom, które nie ukończyły 13. roku życia.

 

Ile karnetów mogę kupić w ramach jednej transakcji?

Jedna osoba może zakupić aż 6 karnetów w jednej transakcji, dzięki czemu wraz z rodziną i znajomymi można zasiąść obok siebie.

 

Czy możliwy jest zakup karnetu dla większej liczby osób?

Tak, w tym celu prosimy o kontakt na adres [email protected] i zgłoszenie listy osób z danymi potrzebnymi do zakupu karnetów.

 

Czy mogę przekazać karnet innej osobie na jeden lub więcej meczów?

Nie. W przypadku nieobecności na meczu należy skorzystać z opcji jednorazowego zwolnienia miejsca poprzez system biletowy lub zgłaszając się mailowo na adres [email protected].

 

Czy muszę mieć kartę kibica, by wejść na mecz?

Tak. Jeżeli posiadasz kartę kibica z ubiegłych sezonów, możesz doładować ją podczas zakupu karnetu, wybierając opcję „Doładowanie karty kibica”. Nowi karnetowicze mogą wybrać opcję „Nowa karta” i otrzymają ją w cenie zakupu karnetu. Odbiór nowych kart jest możliwy od 1 lipca w naszych punktach stacjonarnych w Raków FanStore przy L83 oraz Galerii Jurajskiej.