Informacje organizacyjne przed meczem z Koroną Kielce

W sobotę, 22 października o godzinie 20:00 przy Limanowskiego 83 zagramy z Koroną Kielce. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

Zanim piłkarskie emocje przy Limanowskiego 83, od godziny 10:00 zapraszamy Was do Galerii Jurajskiej, gdzie będzie specjalna strefa gamingowa, w której będziecie mogli zmierzyć się w grę FIFA23 z Damianem "damie" Augustyniakiem - mistrzem esportowej Premier League. Szczegóły: TUTAJ.

 

Od godziny 10:00 na placu Biegańskiego pojawi się mobilny punkt poboru krwi. Od godziny 17:00 przy #L83 rozpoczniemy natomiast zbiórkę książek i odzieży dla Polaków, mieszkających w Kazachstanie, którzy mocno dopingowali naszą drużynę w Astanie. Więcej informacji znajdziecie: TUTAJ.

 

W sprzedaży pozostały ostatnie bilety na trybunę B. Sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie od poniedziałku do soboty w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (10:00-20:00), w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej (10:00-22:00) oraz online TUTAJ. W dniu meczowym bilety będą dostępne również w kasach stadionowych od godziny 10:00.

 

W sobotę, 22 października o godzinie 10:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym w sobotę, 5 listopada przy Limanowskiego 83 zagramy z Wisłą Płock. Szczegóły odnośnie sprzedaży biletów znajdziecie: TUTAJ.

 

Tego samego dnia od godziny 10:00 posiadacze karnetów na rundę jesienną będą mogli przedłużyć karnet na domowe mecze Medalików w rundzie wiosennej. Szczegóły, cennik oraz harmonogram sprzedaży znajduje się: TUTAJ.

 

Względem poprzednich meczów przy Limanowskiego 83 zabraknie strefy FanZone. Od godziny 18:00 na stadionie będzie odbywać się natomiast malowanie twarzy oraz modelowanie balonów, do czego namawiamy szczególnie najmłodszych fanów. 

 

Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy #L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Pamiętajcie, że przez 90 minut walczymy razem o zwycięstwo, dlatego niezależnie od wyniku zostańcie na trybunach o kilka minut dłużej, byśmy mogli wspólnie zakończyć widowisko wspólnymi śpiewami i oklaskami!

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

  

Kibiców wybierających się na sobotni mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32, 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 22:00-22:10. 

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie.

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 18:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

INFORMACJE DLA POSIADACZY KARNETÓW:

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu mecz z Koroną więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy #L83. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy #L83!