Informacje organizacyjne przed meczem z Lechią Gdańsk

W sobotę przy Limanowskiego 83 czekają nas ostatnie emocje w tym sezonie! Czerwono-Niebiescy w meczu 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy zagrają z Lechią Gdańsk. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

Na sobotni mecz warto przyjechać wcześniej! Na Limanowskiego 83 zawita bowiem strefa kibica forBET, w której czekać będą między innymi dmuchańce, bramka celnościowa oraz inne atrakcje. Miasteczko forBET zostanie otwarte o godzinie 15:30, a znajdować się będzie obok Raków FanStore (wejście od pętli tramwajowej). Szczegóły: TUTAJ.

 

W dniu meczowym od godziny 10:00 do godziny 17:30 w specjalnym namiocie tuż obok Raków FanStore będzie można oddawać prace w ramach drugiej edycji konkursu plastycznego "Raków oczami dzieciaków". Szczegóły konkursu znajdują się: TUTAJ.

 

Podczas sobotniego meczu przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz 3-letniego kibica Czerwono-Niebieskich, Kubusia Szwagruka, który potrzebuje kosztownej operacji serca. Na meczu, a także na fecie na placu Biegańskiego na wszystkich chcących ratować życie Kubusia,  czekać będą wolontariusze. 

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie także sklep kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica.

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka" przy trybunie A oraz C.

  

Tuż po końcowym gwizdku na płycie boiska odbędzie się ceremonia wręczenia medali. Po jej zakończeniu wszystkich kibiców zapraszamy na plac Daszyńskiego, gdzie wyruszymy wspólnie wraz z drużyną na plac Biegańskiego. Na kibiców czekać będzie wiele atrakcji. Pełny harmonogram wydarzenia znajdziecie: TUTAJ.

 

Kibiców wybierających się na sobotni mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32, 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila, którym będzie można dotrzeć do centrum miasta na wspólne świętowanie zdobycia Pucharu Polski. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi o godzinie 20:05.

  

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 15:30. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

Do zobaczenia przy #L83!