Informacje organizacyjne przed meczem z Miedzią Legnica

W poniedziałek, 10 października o godzinie 18:00 przy Limanowskiego 83 zagramy z Miedzią Legnica. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W sprzedaży pozostały ostatnie bilety na trybunę B. Sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie od poniedziałku do soboty w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (10:00-20:00), w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej (10:00-22:00) oraz online TUTAJ. W dniu meczowym bilety będą dostępne również w kasach stadionowych od godziny 10:00, jeśli wcześniej nie zostanie wyprzedana pula biletów na to spotkanie.

 

W poniedziałek, 10 października o godzinie 10:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym w sobotę, 22 października przy Limanowskiego 83 zagramy z Koroną Kielce. Szczegóły odnośnie sprzedaży biletów znajdziecie: TUTAJ.

 

Od godziny 15:00 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, w której przygotowaliśmy między innymi abawy z udziałem profesjonalnych animatorek, konkurencje zręcznościowe, gry terenowe, zabawy plastyczne, małpi gaj, malowanie twarzy, strefę gastronomiczną oraz główną atrakcję w postaci pokazu rycerskiego, a swój debiut przed kibicami zanotuje rycerz - nasza nowa maskotka. Więcej informacji znajdziecie: TUTAJ.

 

Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy #L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Pamiętajcie, że przez 90 minut walczymy razem o zwycięstwo, dlatego niezależnie od wyniku zostańcie na trybunach o kilka minut dłużej, byśmy mogli wspólnie zakończyć widowisko wspólnymi śpiewami i oklaskami!

  

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Wybierając się na mecz, pamiętaj, że możesz wesprzeć Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Autyzmem. Aby to zrobić wystarczy zabrać ze sobie nakrętki i wrzucić je do specjalnego pojemnika. Więcej informacji: TUTAJ.

 

Kibiców wybierających się na poniedziałkowy mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32, 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 20:00-20:10. 

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie. Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 16:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

INFORMACJE DLA POSIADACZY KARNETÓW:

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu mecz z Miedzią więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy #L83. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy #L83!