Informacje organizacyjne przed meczem z Wartą Poznań

W piątek przy Limanowskiego 83 czekają nas pierwsze emocje w tym sezonie! "Medaliki" w meczu 1. kolejki PKO BP Ekstraklasy zagrają z Wartą Poznań. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W sprzedaży pozostałe ostatnie pojedyncze bilety na piątkowy mecz oraz dwupaki na spotkanie z Wartą Poznań oraz FC Astana. Ich sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (10:00-20:00), w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej (10:00-22:00) oraz online na BILETY.RAKOW.COM. Bilety na trybunę B można zakupić także w Sklepie Kibica Medalik przy alei Kościuszki 18/20. W dniu meczowym bilety będą dostępne również w kasach stadionowych od godziny 10:00. 

 

Na piątkowy mecz z Wartą Poznań warto wybrać się wcześniej! Od godziny 15:00 otwarta będzie strefa FanZone przy Limanowskiego 83, gdzie znajdziecie wygodne leżaki, punkt gastronomiczny, animacje dla dzieci, a także będziecie mieć szansę na spotkanie z Marcinem Cebulą. Więcej szczegółów: TUTAJ.

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. W ofercie sklepu znajdziecie między innymi najnowsze koszulki meczowe oraz odzież z kolekcji 4F. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępna stoiska z gadżetami. 

  

Kibiców wybierających się na piątkowy mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32, 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 20:00-20:10. 

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 16:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

INFORMACJE DLA POSIADACZY KARNETÓW

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu domowe mecze "Medalików" więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy #L83. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Kibicom, którzy zakupili karnety na rundę jesienną lub cały sezon 2022/2023, przypominamy o ich odebraniu.

 

Więcej informacji dla posiadaczy karnetowiczów: TUTAJ.

 

Do zobaczenia przy #L83!