Informacje organizacyjne przed meczem z Zagłębiem Lubin

W sobotę, 27 maja o godzinie 17:30 ostatni raz w tym sezonie spotkamy się przy Limanowskiego 83. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przez meczem z KGHM Zagłębiem Lubin.

Wszystkie bilety na sobotni mecz zostały wyprzedane. W systemie biletowym mogą się pojawiać pojedyncze wolne miejsca zwalniane przez karnetowiczów. 

 

W dniu meczowym od godziny 10:00 w kasach stadionowych będziecie mogli zakupić karnety na sezon 2023/2024. Szczegóły dotyczące sprzedaży znajdziecie: TUTAJ.

 

Stowarzyszenie Kibiców Wieczny Raków przygotowuje wyjątkową oprawę na mecz z Zagłębiem. Do jej zrealizowania potrzebny jest komplet kibiców na wszystkich trybunach przed pierwszym gwizdkiem. Bądźcie na stadionie co najmniej godzinę przed meczem!

 

Wybierając się na mecz, pamiętajcie, by na mecz zabrać ze sobą niebieską czapkę i oczywiście czerwono-niebieskie barwy! W 7. minucie owacją na stojąco docenimy pracę Trenera Marka Papszuna i historyczne sukcesy! 

 

Na mecz z Zagłębiem warto wybrać się wcześniej. Od godziny 14:30 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, której gościem będzie Jean Carlos. W strefie pojawi się również telebim, na którym będzie można oglądać transmisję sobotniego meczu. Ponadto będziecie mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez forBET oraz Canal+. Szczegóły: TUTAJ.

 

W związku ze statusem meczu podwyższonego ryzyka przypominamy, że w punktach gastronomicznych sprzedawane będzie piwo bezalkoholowe. 

 

Tuż po końcowym gwizdku na płycie boiska odbędzie się ceremonia wręczenia medali oraz mistrzowskiego trofeum. Po jej zakończeniu wszystkich kibiców zapraszamy do wspólnego świętowania, które rozpoczniemy na placu Daszyńskiego, skąd wyruszymy wspólnie wraz z drużyną na plac Biegańskiego. Pełny harmonogram wydarzenia znajdziecie: TUTAJ.

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. Dzięki współpracy z MPK w Częstochowie po zakończeniu meczu i ceremonii medalowej przy stadionie od ulicy Limanowskiego czekać na Was będą trzy dodatkowe autobusy, które zabiorą Was na plac Daszyńskiego. Ponadto zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków - Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 19:40-20:00.

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Raków FanStore. Znajdziecie tam między innymi koszulki, bluzy i szaliki z mistrzowskiej kolekcji. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

  

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 15:30. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

 

INFORMACJE DLA POSIADACZY KARNETÓW:

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu mecz z Zagłębiem Lubin więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy L83. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy L83!