Informacje organizacyjne przed meczem ze Stalą Mielec

W niedzielę przy Limanowskiego 83 czekają nas kolejne ligowe emocje! "Medaliki" w meczu 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy zagrają z PGE FKS Stalą Mielec. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W sprzedaży pozostały ostatnie bilety na niedzielny mecz. Ich sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (10:00-20:00), w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej (10:00-22:00) oraz online TUTAJ. W dniu meczowym bilety będą dostępne również w kasach stadionowych od godziny 10:00. 

 

W dniu meczowym o godzinie 10:00 wystartuje sprzedaż dwupaków na rewanżowy mecz III rundy eliminacji Ligi Konferencji Eruopy UEFA ze Spartakiem Trnava (11 sierpnia, 18:00) oraz ligowy z Jagiellonią Białystok (14 sierpnia, 17:30). Szczegóły dotyczące sprzedaży znajdziecie: TUTAJ.

 

Na niedzielny mecz ze Stalą Mielec warto wybrać się wcześniej! Od godziny 14:00 otwarta będzie strefa FanZone przy Limanowskiego 83, gdzie znajdziecie wygodne leżaki, punkt gastronomiczny oraz wiele atrakcji dla najmłodszych kibiców. Więcej szczegółów: TUTAJ.

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32, 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 19:30-19:40. 

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. W ofercie sklepu znajdziecie między innymi najnowsze koszulki meczowe oraz odzież z kolekcji 4F. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C w czasie meczu dostępne będą stoiska z gadżetami. 

  

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 15:30. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

INFORMACJE DLA POSIADACZY KARNETÓW

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu domowe mecze "Medalików" więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy #L83. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Trwa sprzedaż pojedynczych biletów dla posiadaczy karnetów na mecz ze Spartakiem Trnava. Do dyspozycji kibiców posiadających karnet na cały sezon 2022/2023 oraz rundę jesienną będą bilety na miejsca przypasowane do karnetu. Taka możliwość będzie dostępna do niedzieli, 7 sierpnia (do godziny 23:59). W przypadku dostępności innych miejsc na trybunach, istnieje możliwość wybrania innego miejsca na stadionie. Szczegóły dotyczące sprzedaży znajdziecie: TUTAJ.

 

Do zobaczenia przy #L83!